E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ

NERELERDE KULLANILIR

KOVUCU CİHAZLAR NERELERDE KULLANILIR?

Kovmatik Nerelerde Kullanılır?

Konutlarda Kovucu Çözümleri

Ultrasonik, Sonik Jel kuş kovucu, Doğal Granül ve Sıvı Hayvan Kovucu ürünler " Toplu Konutlar, Müstakil Daireler, Yazlıklar, Villalar, Yalılar ve Küçük İşletmeler gibi Konutlarda istenmeyen hayvanları uzaklaştırma noktalarında amacıyla kullanılmaktadır. 

Fare Kovucu Ürünler ; ev eşyalarına zarar vermemek, Gıdalarımızdan uzak tutmak, enerji kablolarında vereceği zararlardan dolayı konutlarımıza vereceği kalıcı hasarlar  karşı mutlaka önleyici tedbir olarak uygun alanalarda zehirsiz fare kovucu ürünler tavsiye edilmektedir.

Kuş Kovucu Ürünler ; kuşların bıraktığı dışkılar konutlarımızda ve aile fertlerimizin sağlığında kalıcı hasarlar birakabilmektedir. Bu amaçla yaşam alanlarımızda uygun alanlarında ev tibi kuş kovucu cihazlar ,kuş kovucu jel ler veya Kuş kovucu Granül  önemle önerilmektedir.

Arazi Kovucu Çözümleri

Ultrasonik Kovucu, Sonik Kovucu, Lazer ve Görsel Hayvan Kovucu Cihazlarımız Kovmatik; Araziler, Bahçe ve bağlar, Tarlalar, Seralar, Ormancılık gibi Arazi Çözümlerinde ve Balık çiftliklerinde kullanılmalıdır.

BIRD-X Kuş ve Hayvan Kovucu Cihazlarımız Tarım  Arazileri, Meyve Bahçeleri, Tarlalar, Seralar ve Ormancılık gibi Arazi Çözümlerinde başarıyla kullanılmaktadır. Sonik ve Ultrasonik "BIRD-X" kuş ve hayvan kovucu cihazlarımız değişken gezer frekanslı özelliği sayesinde cihazların alışmalarını önüne geçer. Kuş kovucu cihazlarımız çoklu hoparlör ve güçlü sinyal özellikleri ile Geniş alan etkili olup toprak üstü ve toprak altı alanlarda; Kuş, Fare, Sıçan, Böcek, Yılan, Akrep, Haşere, Ayı, Köstebek, Domuz ve diğer zararlı hayvanlar için etkilidir.

Hayvan Kovucu Ürünlerimiz ; Ultrasonik, Sonik, cihazlarla birlikte IHA Drone (İnsansız Hava Araçlı kuş kovucu), Lazer sistemli, Jel, doğal kuş ve hayvan kaçırıcı granüller ve muhtelif görsel ürünler Amerika Birleşik devletlerinde üniversite ve ilgili kurumlarla uzun yıllar yapılan araştırmalar ve ARGE çalışmaları sonucunda  üretilerek dünya çiftçilerinin kullanımına sunulmuştur.

 

Sanayi Çözümleri

"Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel hayvan kovucu sistemleri kovmatik" Fabrikalar, Depolar, Gıda Üretim Tesisleri, Her Türlü İmalathane, Restoran, Pastane, Fırın, İş Merkezleri, Liman İşletmeleri, Yatlar, Karavanlar ve Kurumsal işletmelerde fare, böcek, haşere ve kuşlardan korunmak için kullanılmaktadır.

İşletme ve Sanayide ;

Enerji nakil hatlarında , Çatı içlerinde ,Dış cephe korumaları, Depo girişlerinde, Yükeleme ve boşaltma alnalarında, Bahçe ve Bina girişlerinde Kuş kovucu cihazlar kullanılmaktadır.

Bina içlerinde : Enerji nakil kablo larında, IT kablolama hatlarında,IT Bölümlerinde, Jeneratör alanları, Depo ve Stok alanlarında , Yiyecek içecek ünitelerinde, mal kabul alanlalarında, Gıda Soklama ve işleme alanları gibi birçok alanda fare kovucu ürünler kullanılmaktadır.

TÜM BU İŞLETMELERDE KUŞ FİLE (Kuş Ağı) UYGULAMALARI İLE KUŞLARIN İŞLETME İÇERİSİNE FİZİKİ BARİYER OLUŞTURARAK YABANİ KUŞLARLA ÇÖZÜM ÜRETMEKTEYİZ.

Turistik Tesisleri Çözümleri

"Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel kovucularımız" Kovmatik; Oteller, Tatil Köyleri, Golf sahaları, Butik Oteller, Pansiyonlar, Öğrenci Yurtları, Moteller ve Devre mülk gibi Turizm işletmelerinde, Alış Veriş Merkezlerinde KOVMATİK mutlaka kullanılmalıdır.

Sağlık Sektörü Çözümleri

"Ultrasonik, Sonik, Lazer, Hayvan Kovucu Kovmatik" Sağlık sektöründe hastanelerde, yemekhanelerde, laboratuvarlarda, sağlık ocaklarında istenmeyen fare, haşere, böcek ve kuşları uzaklaştırma noktalarında çözümler sunmaktadır.

Özel Projeler

"Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel kovucularımız kovmatik; Hava alanları, Askeri Tesisler, Enerji Santralleri, Tarihi Eserler, Müzeler, Belediyeler (Katı, sıvı atık ve su arıtma tesisleri, Parklar) Stadyumlar ve Resmi Kuruluşlarda KOVMATİK fare, haşere, böcek ve kuş kovucu olarak mutlaka kullanılmalıdır.

Tüketici derneği  ALTIN markayı KOVMATİK e Verdi 

hayvan kovucu ürünler belgeleriKovmatik Uzman teknik kadromuz ile; size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!