E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ

Bird-x Satış Teknik Servis Montaj da Türkiye de Yetkili Firma olarak kovmatik i belirledi

Kovmatik, Bird-X'in Türkiye'deki tek temsilcisi oldu

Kovmatik, Bird-X Ürünlerinin Satışı, uygulama ve montajı, satış sonrası bakım, onarım gibi tüm süreçlerinin Türkiye'deki tek resmi temsilcisi oldu.

Bird-X, Inc. – Chicago, IL. 300 N Oakley Blvd │Chicago, IL 60612 │312.226.2473│ Türkiyedeki kuş kontrol ürün ve Hizmetlerde Aşağıdaki Alanalarda Kovmatik i Yetkili kılmıştır

  • Bird-X Ürünleri Satışı
  • Bird-X Ürünleri Uygulama ve Montajı
  • Bird-X Ürünleri Satış Sonrası Hizmetleri (Bakım, Onarım)

Soruna yönelik çözüm ihtiyacının yerinde tespitinden, ürün tavsiyesi, uygulama, montaj ve bakım servislerine kuş kontrol ürün ve  hizmetlerde, uçtan uca sunan Kovmatik ekibi bugüne kadar her zaman profesyonelce hizmetinizdeydi. Bundan sonrası için ise, Bird-X sertifikalarımız sayesinde, yetkili bir servisten hizmet almanın rahatlığı ve konforunu daha belirgin şekilde yaşayacaksınız.

Bird-X firması ile yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde aşağıdaki sertifikaların Türkiye’de tek sahibi Kovmatik’tir.

Kuş kovucu yöntemlerde dünya markası olan Bird-X eğitimleri ile uzmanlaşan teknik servis ve montaj ekibimizle Türkiye'nin tüm noktalarında kuş sorunlarına çözümle üretmekteyiz. Hizmet ve uygulamalarımız, havaalanı ya da fabrika gibi büyük alanlardan, bir evin balkonuna kadar geniş çeşitliliktedir ve Kovmatik olarak uzmanlık isteyen Kuş Ağı Uygulaması, Lazerli, Sonik ya da Ultrasonik cihazların satış, montaj ve bakımı konusunda Türkiye’deki tek yetkili olarak, profesyonel kadromuzla her zaman olduğu gibi hizmetinizdeyiz!Kovmatik Uzman teknik kadromuz ile; size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!