E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ

Konut Çözümleri

"Ultrasonik Hayvan Kovucu Kovmatik" Toplu Konutlar, Müstakil Daireler, Yazlıklar, Dubleks Evler ve Küçük İşletmeler gibi Konut istenmeyen hayvanları uzaklaştırma noktalarında Fare ve haşere kovucu noktalarında cözümlerin sunmaktadır."Fare ve Haşere kovucu kovmatik "Değişken Frekanslı ve Geniş Alan Etkilidir Sivrisinek, Kuş, Fare, Yılan, Akrep ve Haşere Kovucularımız ile tüm konut ve dairelerinizde sivrisinek, kuş, fare, yılan, akrep ve haşereleri alanlarınızdan ultrasonic ses yöntemi ile hayvanları uzaklaştırarak koruyor.

İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan fare ve haşere kovucular sayesinde  size, ailenize ve konut kullanıcılarına güvenli ve temiz alanlar oluşturuyoruz. Konutlarda kemirgenlerin enerji nakil kablolarını yemek süreti ile çıkabilecek yangınlara karşı ultrasonik hayvan tedbir olarak kullanılmaktadır.

"kovmatik" Uzman teknik kadromuz ile size özel çözümler üretmektedir.  Kovmatik ultrasonik kovucu ve önleyici bir sistemdir.

 Kovmatik Uzman teknik kadromuz ile; size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!