E-Çok Ucuz
Tüketiciler Kovucu Cihazlarda Kovamtik i Tavsiye etti (TTKD)

Tüketiciler Kovucu Cihazlarda Kovamtik i Tavsiye etti (TTKD)

kovmatik kuş kovucu ürünlerde müşteri memnuniyet ödülü aldı kovmatik müşteri memnuniyet ödülü aldı

http://www.gidagundemi.com/sektorden/sektorden/kovmatik-altin-marka-ilan-edildi-h15589.html

Basın Açıklaması ( DERNEĞİN AÇIKLAMASI AŞAĞIDA )

 Kovmatik,  sektöründe Altın Marka  ilan edilerek, tüm tüketicilere tavsiye edildi.

                 Türkiye’de profesyonel pest kontrol ürünlerinde iş ortaklarına alternatif ürünlerle hizmet sunan Kovmatik, “ özellikle kuş kovucu ve fare kovucu sektöründe  başarılı hizmetleriyle”, kısa adı TTKD olan ve 31 yıldan bu yana tüketicinin korunması konusunda faaliyet gösteren Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından   “Altın Marka Ödülü” ile ödüllendirildi ve tüm tüketicilere tavsiye edildi.

                  TTKD’ nin 31.kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen ödül töreni, 16 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi toplantı salonlarında gerçekleştirilecek. http://istanbul-kobi-gazetesi.com/kovmatik.html
                  TTKD Başkanı Mehmet Barak, ödüllendirme ile ilgili şunları söyledi:
                   “ Kovmatik’in ödüllendirme gerekçesi, bu marka ürünleri hakkında, ister fabrika, ister hiper market zincirleri, isterse binalarla ilgili faaliyetlerde  olsun, mevcut tüketici derneklerinin web sitelerine bu güne kadar, ciddi anlamda hiçbir şikayet gelmemiştir. Standartlara göre üretilmiş kuş kovucu ve Fare Haşere kovucular, Sinek Kovucu Ürünlerinde ,oldukça başarılı iş çıkartmışlar, insan sağlığı ve güvenliği konusunda bizleri mutlu etmişlerdir. Kovmatik yöneticilerine ve sektörde büyük fedakarlık gösteren Kovmatik çalışanlarına teşekkür ederiz” 
KOVMATİK   Basın açıklaması  ;

Kovmatik ; kovucu sistemlerde, kovucu cihazlar, Kuş ağı( Kuş filesi) ve Kuş teli uygulamalarının yanı sıra , sineklerle mücadele, Fare ve Haşere kontrol ürünlerin de sektörün de dünya lider firmaları olan ; BIRD-X ve SWISSINNO Türkiye Distribütörlüğünü  Yapmaktayız. Kovucu cihazları ülkemizde satış sunmadan önce , Müşterilerimizde yüksek  memnuniyetini sağlamak ve doğru ürünü SATIŞA sunmak amacıyla; dünyada çapında pest kontrol üreticilerinin arge çalışmaları, teknolojik gelişimler bu gelişimi cihazlara uygulanışı, yakalanan memnuniyet, güçlü ve zayıf yönleri derinlemesine incelendikten sonra, 1 yılı aşkın süren de de ülkemizde  de saha araştırmaların yapılarak elde edilen veriler doğrultusunda ülkemizde yaşayan hayvan cinsleri için doğru olan  ürünlerin   ithalatı gerçekleştirilmiştir. KOVUCU Cihazların yanı sıra “Profesyonel ekibin önemi” bilinciyle hareket ederek,  ekibimizi üretici firma tesislerinde, yurt dışında ve ülkemizdeki bir çok üniversite,  özel kurumlarda konuyla ilgili geniş bir eğitime ve bilgilendirmelere  tabi tutarak uzman kadro oluşturduktan sonra satış başlanmıştır. Hazırlık dönemimiz gelişerek tamamlanarak Satışa sunduğumuz ürünlerde önce “müşteri mutlu olmalı” misyonu ile hareket ederek ; “Profesyonel ekip, doğru bilgilendirme, doğru cihaz, doğru montaj, sürekli izleme ve geri dönüşleri değerlendirme, bizlerin başarıya ulaştıran en önemli faktör olmuştur. Titiz çalışma ve iyi Hizmetin karşılığını Tüketiciden görmek bizleri onurlandırmıştır.

Kuş ve Haşere kontrol cihaz ve ekipmanları kategorisinde alınan bu ödülün sektörde ilk olması bizi ayrıca mutlu ederek yeni bir sorumluluk yüklemiştir.  Gerek kuş ağı uygulamaları gerekse kuş kovucu cihaz ve sistemlerdeki yüksek başarı oranı ve kaliteli hizmet verme hedefindeki kovmatik e , Tüketici Derneğinin(TTKD) vermiş olduğu “altın marka” ve “tavsiye ediyoruz” ödülü Ekibimize  işini iyi yapmanın gururunu yaşatarak daha da iyisini hedeflememize sebep olacaktır.  Yeni nesil Pest kontrol yöntemi olan Kovucu cihazlarla -İnsancıl- Çevreci-Doğal- Toksin içermez” pest kontrol yöntemleri ile  işletmelere  hizmet vermek bizleri ayrıca gururlandırmaktadır.

Hizmetler  

Kuş kovucu cihazlar

Kuş ağı(kuş filesi) ve kuş Teli  uygulamaları

Fare haşere kovucu cihazlar

Sinek kovucu ürünler

Sinek tutucular

Pest kontrol ürünleri

Hayvan kapanları

Natürel  HAYVAN KOVUCU ÜRÜNLER ürün ler

Daha iyiye en iyi yakalamak 

fare haşere kovucu ürünlerde tüketici  yorumlarıkuş kovucu cihazlarda tüketici yorumları

kaynak : http://www.istanbul-kobi-gazetesi.com/kovmatik.html