E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Kovmatik Dünya Markası Olma Yolunda Hızla İlerliyor

Kovmatik Dünya Markası Olma Yolunda Hızla İlerliyor

Kuş ağı, kuş filesi ve kuş kovucu ürünler ile sektörde lider bir konuma ulaşan Kovmatik, yurt dışı çalışmalarıyla pek çok noktaya ulaşmaya devam ediyor.

 

Kovmatik'ten Yurt dışı Çalışmaları!

Yeni yıla hızlı bir giriş yapan markamız bugüne kadar; Karadağ, Azerbaycan, Katar, Irak, Suriye ve İran'da pek çok kuş ağı uygulaması gerçekleştirdi. Son dönemde teslim ettiğimiz çalışmalar arasında yer alan Azerbaycan Tavuk Fabrikası’nın kuş filesi uygulaması zamanında tamamlanan projeler arasında yerini aldı.

 

Azerbaycan'da petrol kuyuları, hava limanı ve tavuk & yem üretim tesislerine inşa edilen kuş kontrol yöntemleri konusunda, Kovmatik tam puan aldı. Bu alanlara uygulanan kuş kovucu sıvılar, kuş filesi, kuş kovucu cihazlar, kuş kontrol yöntemleri, şerit teller, kuş kondurmazlar ve elektroşok tellerde başarılı sonuçlara ulaşıldı.

 

Karadağ’da yaşam ve turizm alanı olarak öne çıkan Podgoritsa’da ki projenin tüm uygulamaları da Kovmatik'e teslim edildi. Bir marina ve turizm alanı olarak bilinen Karadağ'daki bu tesislerde limandaki martı, güvercin ve benzeri kuş sorunlarına alternatifli uygulamalarla proje bazlı çözümler sunuldu. İtalya & Azerbaycan ortaklığıyla yürütülen bu projede Kovmatik, kuş kontrol uygulamaları noktasında yerini aldı. Lüks konutlara uygulanan proje kapsamında 90'a yakın kuş kovucu cihaz kullanılarak; kuş teli, şerit kuş teli, kuş filesi ve kuş ağı uygulamaları yapıldı.

 

kovmatik karadağda kuş kovucu sistemler kuş ipi nasıl uygulanır kuş ipi nasıl uygulanır kuş kovucu sistemler kuş kondurmaz tel kuş file uygulama örnekleri kuş kovucu cihaz

 

İtalya ve Azerbaycan ile anlaşma sağlayarak kuş filesine yönelik üç uygulamayı tamamlayan Kovmatik, sorunların çözümü, takibi, uygulanacak yeni yöntemler, ilaveler veya mevcuttaki alınan başarıları kontrol amaçlı da danışmanlık hizmeti veriyor.

 

Karadağ'daki 300 000 hektarlık alana Azerbaycan'da ise 470 000 hektarlık alana paket çözüm önerisi sunan Kovmatik, kuş kovucu firmaları arasında yerini alarak projelerine hız kesmeden devam ediyor.