E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Basında Kovmatik

Basında Kovmatik

Yılın Pest Kontrol Ürünleri Markası Ödülü Kovmatik’in

Uluslararası birçok markanın Türkiye ve çevre ülkelerdeki stratejik ortağı olan Kovmatik, Türkiye Marka Ödülleri Töreni’nde Yılın Pest Kontrol Ürünleri Markası Ödülü’nü kazandı. Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarıyla

geliştirdiği yerli ve milli ürünleriyle ihracata da başlayan ve hayvan dostu çözümleriyle sektörden yoğun ilgi gören Kovmatik’in ödülünü şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çağatay Kuruoğlu alacak.

Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği’nin (TARBİGEM) katkılarıyla1 Nisan’da Hilton Bomonti’de Burcu Esmersoy ve Timur Acar’ın sunumuyla gerçekleşecek olan Türkiye Marka Ödülleri töreni için geri sayım başladı. İş ve Sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllerini alacağı muhteşem gecede Demet Akalın konser verecek. Akşam saat 19:00’da ünlü keman virtüözü Canan Anderson ve Gencer Savaş Orkestrası’nın müzik şovuyla başlayacak olan gecede birbirinden ünlü isimler de ödül alacak

https://youtu.be/kzvdLmH7wK0

https://youtu.be/GZhnySBisXU   Töreni İzle

Yıln markası kovmatik      

Erkan Çağatay KuruoğluYılın Kovucu Cihazları kovmatik haberlerkovmatik haberler

Kovmatik Haberkovmatik haberkovmatik haber      

Türkiye nin markaları

Kovmatik Türkiyenin Sektöründe "Türkiyenin Marka Ödülünü" ne Laik Görüldü 

Bomanti Hillton da 1 Nisan 2019 Düzenlenen Türkiye Markları Törene Kovmatik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çağatay Kuruoğlu Sektörün en iyi markası ödülünü aldı.Türkyenin seçkin firmalarının katıldığı törende Demet Akalın konseri ile konuklar, muhteşem organizasyonla ödüllerini aldılar. İş, Sanat, Tiyatro, ve Basın dünyasından seçkin konukların katıldığı gecede, Türkiyenin en iyi markaları ödüllerini aldı. 

Kovmatik Olarak; Kuş kovucu sistemler, ve Ultrasonik Pest Kontrol ürünlerinde Türkiyenin markası seçildi. Gecede bir konuşma yapan Erkan Çağatay Kuruoğlu  " Dünyanın önemli markalarıyla başladığımız yolculukta .oluşturduğumuz kendi markaıza dünyada aranan markalar noktasına giden süreci yaşadıklarını belirtti. Kovmatik markamızla Kuş Kovucu ve Ultrasonik Hayvan Kovucu Ürünlerde dünyaya ihracat yaparak ülkemize döviz kazandıracak süreçte hızla büyüdüklerini ,Avrupanın 10 Ülkesine İhracat yaparak bu başarıyı taclandırdıklarını belirtti. Önümüzdeki 5 yılda Sektöründe Bir dünya markası olma hedefine hızla koştuklarını belirterek bu ödül tüm ekibimiz adına aldığını" belirttiler. Ultrasonik Hayvan Kovucu Ürünler ve Kuş Kontrol Yöntemlerinde Türkiyenin En önemli Firması olan Kovmatik, Dünyada sektörün L,der Firmalarını Türkiye Yetkili Satıcı, TürkiyeYetkili Teknik Servis Hizmet, Türkiye Yetkili Sistem Kurucu yanısıra Kendi markasıyla 22 Farklı Üründe üretimi yapmaktadır.  Saygılarımızla Kamu Oyuna Duyrulur. 

http://www.hurriyet.com.tr/basarilar-odulle-taclandirildi-41194095

http://m.milliyet.com.tr/muhtesem-torenle-oduller-verildi/ekonomi/reklam/25.04.2019/2863921/default.htm