E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
YILAN KOVUCU CİHAZ

YILAN KOVUCU CİHAZ

Yılan Kovucu

Yılanlar birçok kişinin korktuğu zehirli hayvanlardır. Hiçbir şey yapmadan öylece dursalar bile insanları korkutmaya yeterler. Özellikle piknik alanlarında ve bahçeli evlerde sıklıkla görülür. Yılanların ortamdan uzak durmasını sağlamak için ise kullanılacak en etkili yöntem yılan kovucu kullanmaktır. Yılan kovucu, ultrasonik ses dalgaları ile yılanı rahatsız ederek ortama girmesini önleyen bir cihazdır.

Bu cihaz yalnızca yılanların duyabileceği bir ses frekansı ile çalışır ve çıkardığı sesle yılanların korkup rahatsız olmasını sağlar. Bu cihaz sayesinde yılanlar içeri girmek istemeyecek ve içeride bulunan yılanlar da kendini dışarı atacak. Kimi zaman silahın bile öldürmediği yılanlardan kurtulmanın en etkili yöntemi bu cihazı kullanmak olacaktır. Böylece sıfır zarar ile yılanları ortamdan uzaklaştırmış olacaksınız.

 

Yılan Kovucu Nasıl Bir Cihaz?

Yılan kovucu 700 gram ağırlığında olup küçük kutuyu anımsatan bir görünüme sahip olup dört adet uca sahiptir. Bu uçlardan ortama sürekli ultrasonik ses göndererek yılanların gelmesini önler. Cihaz 24 saat çalışır olduğu için ortamı her daim güvende kılar. 100 mA akım ile çalışarak kuvvetli sinyallere sahiptir. Dikkatli bir şekilde kullanıldığı zaman uzun yıllar kullanım sağlar. En az 10 yıl kullanabilmek için bazı unsurlara dikkat etmek gerekir.

Yılan kovucu cihazın derinlere kadar etki gösterebilmesi için zeminle temas ettirmemek gerekir. Yüksek bir yerde bulundurmak daha verimli sonuç elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte kir ve toz kapmaması gerekir. Bu etkenlere dikkat ederseniz uzun süre cihazı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kolay Yoldan Yılanlardan Kurtulun

Sık sık yılanlarla karşılaşıyorsanız ya da yılanlardan çok korkuyorsanız yılan kovucu ile yılanlardan kurtulabilirsiniz. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek ürünlerimizi görebilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.