E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
MARTI UZAKLAŞTIRICI CİHAZLAR

MARTI UZAKLAŞTIRICI CİHAZLAR

Martı Kovucu Cihazlar

https://www.e-cokucuz.com/kategori/kus-kovucu-urunler

Deniz kenarında veya başka yerler martı sesleri insana huzur verir, doğayı güzelleştirir. Ama ya sabah evinizde uyurken damınızda birçok martı sesiyle uyanmak… Ya da bir havaalanına inmeye çalışan uçağın etrafını saran martılar…

 

Martıların Zarar Verdiği Durumlar

 

Martılar ve diğer kuşlar bazı durumlarda zarar verici hal alabilirler. Havaalanı veya fabrikalarda oluşan kuş istilaları büyük kazalara neden olabilmektedir. Uçaklar inerken her yeri saran martı sürüsü görüş alanını kısıtlayıp pilotları zor durumda bırakır. Ve sonuç olarak çok büyük kazalara sebep olabilir. Bazı fabrikalarda kuşlar fabrika bacalarında yuva yapıp daha sonra oradan duman çıkmasını engelleyebilir. Bu durumda ciddi yangınlar çıkabilir.

 

Martıların Zarar Vermesi Nasıl Engellenir?

 

Martıların çevrenize zarar vermesini engelleyen birçok farklı cihaz firmamızda mevcuttur. Martı kovucu cihazlar bazen bir maket bazen ise elektrikli bir cihaz bazen ise sinerji oluşturmak için beraber kullanılan cihazlardan oluşur. Martıların bir bölgeye yaklaşmasını önlemek için bazı kuş maketleri mevcuttur. Firmamızda üç boyutlu, hareketli kuş maketleri bulunmaktadır. Bunların hareket eder olması martıların korkup o bölgeye yaklaşmasını önler. Lazer ışığı yayan kuş kovar sistem de martı kovucu cihazlar arasında oldukça kullanılır olanlardır. Bu cihazlar dönüşümlü olarak kırımızı ve yeşil yayarlar. Bu lazer ışıkları martıların o bölgeye girmemesini sağlar. Işıkların dönüşümlü yayılamamasının nedeni alışkanlık yapmamasıdır.

 

Martı Kovucu Cihazları Nasıl Alabilirsiniz?

 

Firmamız müşterileri ile sorunun ne olduğuna karar verir. Haşere sorunu mu, kuş sorunu mu, kedi köpek sorunu mu öncelikli olarak bu konuşulur. Bu sorunun ne sıklıkla tekrar ettiği, ne gibi zararlara neden olduğu belirlenir. Bunun ardından soruna çözüm olacak martı kovucu cihazlar, kuş kovucular, haşere kovucular ve benzeri ne ise bu cihazların tanıtımı ve gerekli yere kurulumu yapılır.

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI: 0850 390 12 21