E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
MARTI KOVUCU CİHAZLAR

MARTI KOVUCU CİHAZLAR

Martı Kovucu Cihazlar

Martılar deniz kuşudur ve martıgiller familyasında olup, denizi olan her yerde yaşayabilirler. Kutup ya da çöllerde yaşayamazlar. 35 santimetre uzunluğunda sivri ve uzun kanatları bulunurlar, yüzme ve uçma becerilerine sahip perde ayakları vardır. Martılar sürü halinde gezen canlılardır.  Genelde balık ile beslenseler de balık bulamadıkları zaman normal yiyecekler ile de beslenebilirler. Hem karada hem de suda yaşayabilen bu kuşlar çoğu zaman çatı, teras fabrika depo vs. gibi alanlara da gelme olasılığı çok fazladır. Eviniz, iş yeriniz, deponuz, bağ ya da bahçenizin martıların akınına uğramasını istemiyorsanız martı kovucu cihazlar kullanmalısınız.

 

Martı Kovucu Cihazlar

Yüksek teknoloji ile üretilen martı kovucu cihazlar, ultrasonik sesler çıkarmaktadır. Dörtkenarında bulunan ultrasonik hoparlör yüksek teknoloji ile üretildiğinden dolayı yaklaşık 1500 metrekare alan kadar 360 derece çapında martıların duyabileceği ses frekansı yayılırlar.  Martı ve diğer kuşlar dışında hiçbir hayvana ya da insan sağlığına zararı bulunmayan martı kovucu cihazlar,

  • Solar martı kovucu cihazlar,
  • Ultrasonik martı kovucu cihazlar
  • Güneş enerjili kuş kovucu cihazlar

Gibi farklı çeşitlere sahiptirler.


Martı Kovucu Cihazlar Hangi Teknoloji ile Çalışırlar

Hepimiz biliyoruz ki kuşlar en ufak çıtırtıdan bile ürkerler.  Kalmış ki korkutucu seslere karşı dirençli dursunlar.  İşte martı kovucu cihazlar da farklı kuşların seslerini ultrasonik ses teknolojisi ile korkutucu sese çevirerek kuş ya da martıların bulunduğu yerden uzaklaşmasını sağlamaktadır. Son zamanlarda martı ve diğer kuşları bulunduğu rotadan uzaklaştırmanın en etkili ve kalıcı yöntemi martı kovucu veya kuş kovucu cihazlar olmaktadır.

Martı kovucu cihazlar için kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde martı kovucu cihazları, kuş savan c sitemleri gibi her türlü hayvanları kaçıran cihaz fe sistemler mevcuttur.

Ücretsiz Danışma Hattı : 0 850 390 12 21  - info@kovmatik.com