E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KUŞ KONDURMAZ TEL HAKKINDA

KUŞ KONDURMAZ TEL HAKKINDA

Kuş Kondurmaz Tel

 

Kuşlar, güvercinler, kargalar ve daha birçok sevimli canlılar bazen ciddi sorunlara neden olabilirler. Balkonlara pisleyen kuşlar, tarlada daha olmamış mahsulleri yiyen kargalar, fabrika bacalarına tüneyen martılar ve daha neler neler… Hava alanlarındaki kuş istilaları, hastane bahçelerinde mikrop taşıma ihtimali olan birçok kuş istenmeyen birçok zarara neden oluyor. Evet, bu gibi durumlarda kuşlara zarar vermeden onlardan kurtulmak gereklidir.

 

Kuşlardan Nasıl Kurtulabiliriz?

 

Kuşlardan kurtulmak için birçok yöntem vardır. Lazer ışıklarının yayılması ile kuş savmak mümkünken. Kuş filesi veya kuş kondurmaz tel gibi uygulamalarda kuşlardan kurtulmak için önerilen yöntemler. Kuşlardan kurtulmak için önerilen bu yöntemlerin hiç birisi kuşlara zarar vermezler. Kullanılan malzemeler garanti kapsamındadır.

 

Kuş Kondurmaz Tel Uygulaması

 

Kuş kondurmaz tel uygulaması kuş uzaklaştırmada sık kullanılan bir yöntemdir. Uzaktan görünmeyecek şekilde bu sistem kurulur. Sistemde tellere hafif bir elektrik verilir. Kuşlar kuş kondurmaz tel üzerine konduğu zaman elektrik akımı onları rahatsız eder. Bu rahatsızlık sebebiyle kuşlar bir daha oraya gelmez, konmaz veya yuva yapmaya çalışmaz. Kuş kondurmaz tellerden bazıları da üzerinde bulundurduğu çıkıntılar kuşların konabileceği düz ortam olmadığı için bu bölgeden uzaklaşmalarını sağlar.

 

Kuş Kondurmaz Tel Nerede Uygulanır?

 

Çıkıntılar, kirişler, saçaklar, pervazlar, çatı çıkıntıları, borular, bacalar gibi yerlerde kuş kondurmaz teller kullanılır. Dünyada çok yaygın kullanılan bu yöntem oldukça etkilidir. Bu teller kullanılırken paslanmaz çelik veya plastik kullanılır. Kuşlar için düz olmayan bir iniş ortamı sunan bu teller doğru kullanım sağlanırsa tam başarı sağlar.

 

Firmamız Hakkında Bilgilendirme

 

Firmamızda haşere, kedi köpek, kuş gibi canlıları uzak tutmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Her bir yöntemde en iyi malzeme ve uzaman kurulum sağlayan firmamız sorunlarınıza kesin çözüm olacaktır.