E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Binalarda Kuşlarla mücadele Yöntemleri

Binalarda Kuşlarla mücadele Yöntemleri

Binalar, Siteler, Toplu yaşam alanaları ve Fabrikalarda Kuş sorunları ve çözüm yolları;kuş sorunlarının çözü

Binaya site ve konutlarınızda oturuyor  yönetiyorsanız veya ticari amaçla kullanıyorsanız, haşere kuşlarının pahalı bir problem olabileceğini biliyorsunuzdur. Yuvalama haşere kuşları çatıya zarar verir, havalandırma sistemlerini bloke eder, elektrik tabelalarında yangınları başlatırlar, güneş panellerine zarar verirler ve düzenli olarak temizlenmesi gereken hastalıkları bırakarak, özellikle de yiyecekleri servis ederseniz, saklarsanız ya da sergilediğinizde bırakırlar. Yuva yapmaları için topladıkları çalı çırpılar ve yapraklar binalarınızda geri dönülmez hasarlar verebilirler.

Kuşların  size yakın yaşamaları için gerekli olan Yemek, Su, Barınak

Haşere kuşlar her zaman binalara ve ticari mülklere saldıracak ve yuva yapacak bir yer arıyorlar. Yer yırtıcılarından yeterince yüksek ve yiyecek ve su kaynaklarına yeterince yakın bir yere ihtiyaçları var. Çoğu bina bu şeyleri sağlar. Tabela, yuvalar için sıcaklık, güvenlik ve barınak sunuyor. Rooftop AC üniteleri elektrik motorlarının / kompresörlerin sıcaklığını ve elementlerden korunmasını sağlar. Çatı su kuleleri ve kuşlar için yuva inşa etmek için her türlü kuyu ve kervan sağlar. Pek çok bina aslında haşere kuşlarını açık çatılardan davet ediyor.

Proaktif olmak gerekir

Kuşlar bir binaya veya depoya yerleştiklerinde, daha fazla sayıda toplanırlar, bu yüzden gelmeden önce onları proaktif hale getirmek ve caydırmak  ve caydırıcı çözümler üretmek kuş sorunlarında çözümüm başlangıcıdır. . KOVMATİK  kuş kontrolündeki profesyonellerin neler tavsiye ettiği.

Paslanmaz Çelik Kuş Teli ;

Kuşlar, bir yuvalama bölgesini test etmek için sıklıkla tuzağa düşer. Kuş KOVMATİK  Paslanmaz  Çelik , plastik ve farklı ölçülerde Bird Spikes, kuşları kirişlerden ve diğer alanlardan yapıştırılarak kurulumu yapılarak çözüm üretir. Üç farklı genişlikte (3-, 5- ve 8-inç) temin edilebilen, daha geniş çapta zararlı böcek caydırıcılık alanları sağlar. Bu çivili şeritlerin tabanı sadece 1,5 inç genişliğindedir, bu nedenle çok dar yüzeylere kolayca monte edilebilirler. Yerleşik yapıştırıcı sert ve önceden delinmiş montaj delikleri hızlı ve kolay kurulum sağlar. Çivili şeritler, ticari olarak temin edilebilen yapıştırıcılar, vidalar veya bağlar kullanılarak herhangi bir yüzeye tutturulabilir. Tam 360 derece büken esnek bir taban, çivili şeritlerin çeşitli kavisli dış yüzeyleri kolayca takip etmesini sağlar. Patentli bir “viraj ve ezilme” tasarımı, kırılmaz UV korumalı polikarbonat tabanına yerleştirilen sivri uçları tutar.

Yağmur Oluklarında Kuş teli

Yağmur oluklarınız dikişsiz, bonderize edilmiş, bakır, alüminyum, çelik veya vinil olsun, kovmatik kuş Spikes'i, haşere kuşlarının içlerinde yuva yapmasını engeller. Kolay montaj için özel olarak tasarlanan - hemen hemen her boyuttaki olukta - çivili şeritler iki ayak uzunluğunda, her biri dört inç genişliğinde ve altı metre ve 50 metrelik uzunluklarda gelir. Her bölüm, taban boyunca bulunan ve oluğun ağzına kadar olan kancaları içerir. Her iki ayak bölümünün güvenli bir montajı oluşturmak için üç “C” kelepçesi vardır. Kelepçeler, kelebek vidalı ayarlanabilir ve geniş ve dar oluklara adapte olacaktır. Bir kez kurulduktan sonra, kuş sivri neredeyse görünmez.

Güneş panellerinde  kuş  sorunlarının çözümü caydırıcı kuş teli

Çatı üstü güneş panelleri, güvercinler ve diğer haşere kuşlarının yuva yapması ve tünek sokması için ideal bir ortam yaratır. Paneller sıcak güneşin gölgesini, yırtıcılardan gelen güvenliği ve kuşlar için kolay giriş ve çıkış noktası sağlar. Dahası, kuşlar önceki sezonda güneş panelleri altında yuvalanmışlarsa inanılmaz derecede kalıcı olabilirler. Çoğu güneş paneli genellikle çatı güvertesinden sadece 8 Since uzakta olduğundan, yuvaları ve dışkıları çıkarmak zor olabilir. Kuş B Gone’in Güneş Paneli Kuş Caydırıcı Kiti, haşere kuşlarının panellerin altında yuvalama veya içeri sokmalarını etkili bir şekilde engelleyen hava koşullarına dayanıklı bir örgü içerir. Güneş panellerinin bütünlüğünü çizmeyecek ya da etkilemeyecek özel olarak tasarlanmış klipsler sayesinde kurulum hızlıdır. Sondaj yok ve kafes kurulduğunda neredeyse görünmez.

Kuş filesi

Kovmatik kuş filesi  Bird k Netting özelliği, kuşların istenmeyen alanlara girmesini engelleyen, tavanlara veya yarı açık bir yapıya sahip, ağır, aleve dayanıklı polipropilen örgüdür. 3/4 inçlik ağ örgüleri, kuşları dışarıda tutan etkili bir fiziksel bariyer oluşturur. Hafif örgü, 50 pound kırılma dayanımlı, aleve dayanıklı, çok telli bir polipropilen elyaftır. Netleştirme çürümez, su veya küf emmez. Netleştirmenin yıllarca direk güneş ışığına dayanmasını sağlayan UV inhibitörleri vardır. Ayrıca, geniş bir sıcaklık aralığını daraltmadan tolere edebilir, bu nedenle endüstriyel ayarlar için idealdir. No-Knot Bird Netleştirme, piyasadaki en uzun garantiye sahiptir - 10 yıl. Kullanılması ve takılması kolay, No-Knot Bird Netting, kurulduğunda neredeyse görünmez.

Kuş kondurmaz şerit kuş ipi

Şerit Kuş teli  Bird Slope panelleri kuşları, özellikle kırlangıçları, saçakları ve diğer çıkıntılar altında tutmak için idealdir. Haşarat kuşları bu açılı, kaygan panellere inmeye kalkıştıklarında, hemen aşağı doğru kaymaktadırlar. Paneller herhangi bir düz yüzeye kolayca vidalanır, yapıştırılır veya çivilenir. Her bir panelin alt tarafındaki bir yapıştırıcı çukur, standart dış mekan poliüretan yapıştırıcılarını kullanarak kurulumu basitleştirir. Uygun bir "geçmeli" Eğim Genişletici panelleri 10 inçten daha geniş çıkıntılara kolayca uyarlar. Özel montaj klipsleri, panellerin binaların kenarlarına dikey olarak kolayca monte edilmesini sağlar. Ve “uç kapaklar”, kuşların panellerin arkasına geçmesini önler. Bird Slope iki renkte gelir - taş ve gri.

kuş sorunlarının çözümümde mutlaka uzman kişilerden destek alınız kovmatik iletişim 0212 852 24 21 info@kovmatik.com  e posta veya www.kovmatik.com