E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Serçeler lere zarar vermeden  mücadele  yöntemi

Serçeler lere zarar vermeden mücadele yöntemi

Binalarımıza Gelen Serçeler Nasıl DurdurulurSERCE KOVUCU KOVMATİK

SERÇELERİN GİRİŞ YAPTIĞI BÜYÜK AÇIKLIKLAR İÇİN NE YAPILAMALI ? 

Kuş filesi ;  Serçeyi girişinden büyük alanlarından uzak  tutmak için kullanılır. Bu, bir çıkıntının altında binlerce metre kare ağa veya kuşları açıklıklardan uzak tutmak için yapıya sabitlenmiş daha küçük paneller olabilir. Tüm kuşları dışarıda tutmak için 3/4 inç (19 mm) KUŞ ağI kullanın.

PVC Kaplı Siyah Metal Mesh, kuş filesi kovmatik  daha küçük alanlar için kullanılır. Bir yönde 30.48mm den daha az olan ve diğer yönde birkaç ayağı olan açıklıklar. Kafes önceden şekillendirilmiş şekillere eğilebilir, böylece kuşlar arkalarına giremez. Yapısına bağlı olarak yerine yapıştırılabilir veya vidalanabilir

Serçeler Açık Kapılardan Nasıl Uzak Tutulur?

Serçeler açık kapılarda kolayca uçabilir. Daha da ötesi, Otomatik kapıların  hareket  detektörlerini   ve elektrikli sürgülü kapıların kendilerini açabilirler.

Ana strateji, bunu yapmayı bilen kuşları uzaklaştırmak ve gelecekteki kuşların aynı şeyi yapmasını engellemektir. Kapıları açabilen ya da açık kapılardan uçabilen kuşlar, önce binanın dış kısımlarında, çıkıntı, boru, işaret vb. Yerlerde rahatlık kazanırlar. Bu alanlarda rahat olduklarında, kapılara daha yakın ve daha yakın dururlar.  Diğer bir deyişle, sadece otoparka ait bir alandan uçup, mağazaya girmezler.

Kovmatik olarak bu tarz kapılar için kapı kuş filesi uygulaması yapılmaktadır. Kapı ölçülerine göre özel ürün olan filler serçe girişlerine fiziki bariyer oluşturarak serçe girişlerini %99 engellemektedir. Kapılara uygulanacak file ve kullanım şeklilerini ayrıntılarını kovmatik.com dan öğrenebilirsiniz. Kuş-Şok çoğu bina yüzeyine montajı kolaydır. İki elektrik iletkenine sahiptir. Bir kuş pistte durduğunda ayaklarından bir şok alır. Bütün türlerin kuşları bundan kaçınmayı öğrenirler ve geri dönmeyeceklerdir.

Kuş Ağı, bir arka duvara sahip çıkıntıları tamamen engeller. Kuşlar bu çıkıntılara iniş yapamazlar ve ürüne sivri uçlu kutu gibi yuvalama malzemeleri bırakamazlar. Bırakılan her şey basitçe çıkıntıdan kayar.

 Kuş Ağı uygula ; nihai kuş kontrol çözümüdür. Tüm kuş türlerini yapıların üzerindeki veya etrafındaki hassas alanlardan uzak tutmak için kullanılır. Başka herhangi bir seçenekten önce düşünülmelidir.

Optik Jel, kapsamlı bir temizlemeden sonra hızlı ve kolay kurulur. Önceden paketlenmiş jelin iki inçlik yemekleri, tüm çekici noktaları koruyan bir desende bina yüzeyine yapıştırılır. Bu göze çarpan ürün kuşları kokularına ve görsel özelliklerine göre itiyor. Kuşların nefret ettiği nane gibi kokuyor. Ve kuşlar, insanların yok olmadığı ultraviyole ışığı gördüklerinden, kuşlara da bir çeşit alev veya duman gibi gelir. her zamanki tünelleri Bir binadan serçeler nasıl temizlenir

Serçeler büyük bir tesisin içinde olduğunda, özellikle de içinde yiyecek ve su varsa, büyük olasılıkla kendi başlarına bırakmayacaklardır; Yakalanması ve kaldırılması gerekiyor. Ve daha da önemlisi, yakalandıkları binadan bir kaç mil serbest bırakılmalı ya da geri dönecekler. Serçe kapanı , tipik bir kuş tuzağı gibi görünmeyen veya davranmayan bir tuzaktır. Serçeler tuzakta yemeklere ve bir ses serçesi çağrısına çekilir. Tuzağın tepesine indiğinde, çıkarılmak üzere güvenli bir şekilde içeri girerler.

Serçe Tuzakları Serçe yakalamada çok çeşitli serçe tuzakları düşünülebilir.

KUŞ Ağı Kitleri genellikle profesyonel kuş ve haşere kontrol şirketleri tarafından kullanılan bir araçtır, Ağ iki kutup arasında dikey olarak (bir tenis ağı gibi) asılır. Kuşlar ağları göremezler ve içine uçar, karışır ve yakalanırlar. Operatörler ağı indirecek, kuşu çıkaracak ve bir metal transfer kafesine yerleştirecektir. doğrudan yerleştirildiği zaman onlardan kaçınmalarıdır. ayrıntılı bilgiler için kuş kovucu uzman ekibimize info@kovmatik.com  veya 0850 390 12 21 den ulaşabilirsiniz 

serçe kovucu ürünler