E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Kuş Savar Sistemleri

Kuş Savar Sistemleri

Kuş Savar Sistemleri

Kuşlar sürü halinde yaşayan canlı türleri oluğundan dolayı çoğu zaman evimize bahçemize ve diğer yaşam alanlarımıza zarar verebilmektedirler. Genellikle insanların besin depoladıkları yerlerin kendilerine barınak edinen kuşlar, çok çeşitli canlılardır. Karga, serçe, güvercin, baykuş gibi farklı   türleri bulunurlar. Kuşların insanlara verdiği en büyük zarar kendilerine yurt edindikleri alana, tüy döküp, yiyecek atıklarını getirmesi ya da depolanan yiyecekler tüketmesidir. Özellikle ayçiçeği tarlalarını çok seven varlıklar kuşlar olmaktadır. Ancak Kuş Savar sistemleri ile yaşam alanlarınıza akın etmiş her türlü kuşları, zararsız bir şekilde kısa zamanda kovabilirsiniz.

 

Kuş Savar Sistemleri Profesyonel Çözüm

Kuş savar sistemleri çevreye yaydığı ultrasonik ve sonik sesler yardımı ile kuşların bağ, bahçe, tarla vs. alanlara girmesini engellemektedir. Kentleşme ile kırsal ve doğal ortamların azaldığını hepimiz biliyoruz. Şehir merkezinde kendine yaşam alanı bulmayan kuşlar, türüne göre barınmak için kendilerine uygun alan tercih ederler. Güvercin ve serçe iyi huylu kuşlar genellikle kapalı alanları tercih ederken, karga, baykuş, martı gibi saldırgan kuşlarda çoğunlukla dış mekânlarda barınmayı uygun bulurlar. Kuşların birçoğu da doğası gereği sürü halinde, yaşamak zorundadırlar. 

 

Kuş Savar Sistemlerini Özellikleri

Kuş savar sistemleri elektrik ile çalışmakta olup, sonik ses, sonik ultrasonik ya da ultrasonik sesler çıkarmaktadırlar. Ancak bu sistemlerde tam verim alabilmeniz için 24 saat boyunca kesintisiz çalıştırmanız gerekmektedir. Yaklaşık 200 metrekareden 10 bin metrekareye kadar tüm alanlara etki eden kuş savar sistemleri özel ilaveler yapılarak daha fazla alana etki etmektedir.

 

Kuş Savar Sistemleri Nerelerde kullanılır

Evinizde iş yerinizde, bahçenizde, terasınızda balon, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri çatı araları, bağ bahçe yani kuşların girebileceği her türlü alanda kullanımı uygundur. Kuş savar sistemleri yaptırmak için kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz.