E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KUŞ KOVUCULAR  da CİHAZLAR  TARIM ARAZİLERİNDE kullanımı artmakata

KUŞ KOVUCULAR da CİHAZLAR TARIM ARAZİLERİNDE kullanımı artmakata

Tarım arazilerinde KUŞ KOVUCULAR cihazlar Kullanımı  

Tarım bölgelerinde göçmen kuşlar mahsule oldukça büyük zararlar vermektedir. Çiftçilerin bin bir zorlukla yetiştirdikleri mahsulü kısa süre içerisinde yok edebilirler. Çiftçiler için bu kuşlarla baş etmek oldukça zordur. Kuş sürüleri bir anda gelip tarlaya dakikalar içinde zarar verirler. Teknolojinin yardımı ile üretilmiş olan ultrasonik ve sonik kuş kovucular kuşların tarlaya yaklaşmasına engel olur. Bu sayede çiftçiler kapan ve tuzak kurmaktan kurtulup mahsullerini rahatlıkla koruyabilmektedir. Uygulanan eski yöntemler kuşları hiçbir zaman tam anlamıyla bu alanlardan uzaklaştırmamaktadır. Bunun yanında birde insanlar içinde her zaman tehdit oluşturmaktadır. İşte bu sorunları yaşamamak ve kuşları kesin olarak tarlanızdan uzaklaştırmak istiyorsanız bu cihazları mutlaka denemelisiniz. Ayrıca bu kuş kovucular doğa ve insan dostudur. Kuş kovucular hiçbir canlıya zarar vermezler.

Kuş kovucular sadece göçmen kuşlar üzerinde etkili değildir. Şehirlerde de oldukça büyük zararlar verebilen martı, güvercin, karga gibi kuşları uzak tutmakta da oldukça etkilidir. Depolar, fabrikalar ve çiftlikler gibi büyük alanların kullanımı için de kuş kovucu ürünler oldukça etkilidir. Kuş kovucuların 10’dan fazla ultrasonik atak kovucu frekans ayarlanabilme özelliği vardır. Ev, bina çatıları, depolar, otel ve fabrika gibi yerler de kullanılmaya müsaittir. Kuş kovucular estetik ve binaya uygun bir görünüme sahiptir. Kuşların optik sensörleri üzerine etki ederek etkisini göstermektedir. Kuşlar kuş kovucular üzerindeki sürekli değişen parlak ışık yansıtma özelliğinden rahatsız oldukları için alana yaklaşmazlar. Kuş kovucular ayrıca çıkardıkları metalik ses ile alana yaklaştırmazlar. Kuş kovucular kuruldukları bölgede kuşlar için görsel ve fiziksel engel oluşturarak alana girmelerine engel olur. Bu ultrasonik kuş kovucular küçük, büyük tüm kuş türleri üzerinde etkilidir. İstediğiniz alana montajı yapıldıktan sonra kuş kovucular özel bir bakım gerektirmezler. Montajdan sonra kuş probleminiz kalmaz. Oldukça ekonomik olan bu cihazlar yıllarca kullanıma uygundur.

Montaj işlemleri olarak son derece basit ve  kolay bir süreci vardır. Silikon veya vida kullanılarak her türlü zemine rahat bir şekilde monte edilebilirler. Güneşin yaydığı ultraviyole ışınlarına dayanıklı materyalden üretilmiş olup soğuk ve sıcak hava koşullarına karşı kuş kovucular her zaman için dayanıklıdırlar. Her türlü kar, dolu, yağmur ve benzeri doğa olaylarına karşı kendini rahatlıkla korumaktadırlar. Kuşlara hiçbir zarar vermeyen bu cihazlar şehirlerde de rahatlıkla kullanılabilirler. Özellikle tarihi yapılara kuşlar zarar verebilmektedir. Bu cihaz ile alana yaklaşmalarına engel olunur. Kuş dışkıları da bulaşıcı hastalıklara yol açabilmektedir. Çocuklar, yaşlılar ve bağışıklık sitemi düşük olan bireyler bundan etkilenebilirler. Bu nedenle yapısal zararların dışına sağlık problemi de ortaya çıkabilmektedir. Kuş kovucular sayesinde bu sorunlar ortadan kalmaktadır. Sizde hiç zaman kaybetmeyin. Hemen ve hızlı bir şekilde harekete geçin. Online site üzerinden ürünü inceleyebilir, sipariş verebilir ve satın alarak teslim alabilirsiniz.

      http://www.kovmatik.com/urunler/kus-kovucu/kus-kovucu-bird-x-balcony-gard  http://www.kovmatik.com/urunler/kus-kovucu/kus-kovucu-bird-x-super-birdxpeller-prohttp://www.kovmatik.com/urunler/lazer-kovucular/lazer-kus-kovucu-bird-x-laser-indoor-bird-x-kapali-alanlar-icin

BIRD-X Kuş kovucu Cihazlar hakkında Doğru Bilgileri Mutlak yetkilendirilmiş kişilerden alın.

Cihazları Doğru şekilde Kullanmak,  en  az cihaz kadar önemlidir.

Geniş Bilgi için :  BİRD-X Türkiye  Distribütörü  www.kovmatik.com a veya  0 850 390 12 21 başvurabilirsiniz.