E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
 Kuş kovucu sıvılar Bird Stop Bird-x

Kuş kovucu sıvılar Bird Stop Bird-x

Kuş kovucu SIVILAR Bird Sto

BİYOLOJİK ÇÖZÜLEN TADILDIĞINDA KAÇIRICI SIVI kuş kovucu sıcılar

Gıda uyumlu biyolojik çözülebilen, tadıldığında kaçırıcı özellikli sıvı kaz ve diğer kuşları kaçırır. Uygulandığı yerlerde kuşları çayır, çim, ekili yerler, bahçe, bina önleri ve diğer birçok yerden kaçırır.  Aktif madde, metil antranilat, üzümün bir bileşeninden yapılmış ve lezzet verici olarak şeker, sakız, gazlı içecek, gıda ve İlaç endüstrisi tarafından yıllardır kullanılmaktadır. - ANTHRAQUINONE GİBİ TEHLİKELİ MADDELER İÇERMEZ. 

•Çevreye güvenli büyük üniversite ve USDA yardımı ile geliştirilen bu ürün, EPA tarafından "riski azaltılmış" olarak sınıflandırılmıştır. Biyolojik olarak çözülebilir bir besin sıvısı olan Bird Stop Kuş kullanım yerlerine göre (yapılar, bahçe, sebze bahçeleri, gıda çimen, vb) değişen seyreltilerde püskürtülür. Kuşlar tadını eğenmedikleri Bird Stop  püskürtülmüş bürünlerden uzaklaşır yiyeceklerini başka yerlerde ararlar.

•Kuşları tadı ve kokusuyla kaçırır. Yüzeylere püskürtme veya fırçayla uygulanabilir. •Genellikle tek bir uygulama kalıcı başarı getirir. 2 - 3 uygulamadan sonra en inatçı kuşlar bile tekrar tatmayı denemez. Model # BS-GAL  Kullanım Alanları: çim, çayır, mısır, meyve bitkileri, ayçiçeği,  yulaf, ağaçlar, su, yuvalar, yapılar, çatılar, duvarlar, dış cephe kaplaması, heykeller, köprüler, tekne rıhtım, balık olmayan  balık su yatakları ve benzeri yerler. Özellikleri: Etkin madde metil antranilat

BIRD-X Kuş kovucu Cihazlar hakkında Doğru Bilgileri Mutlak yetkilendirilmiş kişilerden alın.

Cihazları Doğru şekilde Kullanmak,  en  az cihaz kadar önemlidir.

Geniş Bilgi için :  BİRD-X Türkiye  Distribütörü  www.kovmatik.com a veya  0 850 390 12 21 başvurabilirsiniz. 

kuşkacıran cihazlar

BIRD-X Kuş kovucu Cihazlar hakkında Doğru Bilgileri Mutlak yetkilendirilmiş kişilerden alın.

Cihazları Doğru şekilde Kullanmak,  en  az cihaz kadar önemlidir.

Geniş Bilgi için :  BİRD-X Türkiye  Distribütörü  www.kovmatik.com a veya  0 850 390 12 21 başvurabilirsiniz.