E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Havalimanların da  Kuş  Kontrolü sistemleri

Havalimanların da Kuş Kontrolü sistemleri

Havalimanlarında Kuş  Kontrolü;    mega kuş kovucu

Havacılık Kuş ve Haşere Kontrolü      

Havalimanları ve hava meydanları, işçiler, pilotlar, hava trafik kontrolörleri ve yolcuların zararına haşere kuşlarını ve diğer hayvanları cezbeder. Bird-X, Amerika da uzun yılalar üniversitelerde fenomenle doğrudan doğruya uzman bilim adamları ve saha çalışmaları ile çalışarak uzun yıllar mücadele etmek için yöntemler geliştirmiş ve geliştirmiştir. 

Havalimanlarının kuş sızıntısından ve diğer zararlılardan uzak tutulmasının önemi, havalimanının profesyonelliğini güvenlik, estetik ve halkın algılamasına yardımcı olur. Zararlı hayvanların havaalanlarında ve hava yollarında bulunmaması, kuş grevleri, kuş pislikleri, onarım masrafları ve daha fazlasını azaltabilir. Havaalanı kuş kontrolü güvenliliği artırıyor Airfield, Mega Blaster PRO kullanıyor 3D coyote, uçak pistlerini koruyor Uçak pisti kuş kontrolü.

Çevre Mükemmellikleri Ulusal Savunma Merkezi (NDCEE) 'ne göre, her yıl yaklaşık 5.000 kuş grevi gerçekleşmekte ve havayolu endüstrisine yaklaşık 1,5 milyar dolar zarar ve tamirat masrafı verilmektedir. Kuş grevleri uçaklara zarar verebilir ve hatta yolcuların ve mürettebatın hayatını tehlikeye atabilir. Hudson'daki Mucize, dünyaya bir kuş hücumunun nasıl büyük bir yolcu jetini kolayca devre dışı bırakabileceğini gösterdi. Neyse ki, bu esnada 155 yolcu hayatta kaldı. Havadan gelen kuş tehdidi yanında, haşere kuşları, hangarlarda bulunan değerli ekipmanlara ve uçaklara zarar verirken, terminal binaları ve otopark yapıları gibi kamusal alanları tahrip eder.

havalimanların da kularla mücadelekuş kovan havacılıkta kuş nasıl kovulur kuş zararları ve önlemler http://www.kovmatik.com/urunler/kus-kovucu/kus-kovucu-bird-x-mega-blaster-prohttp://www.kovmatik.com/urunler/kus-kovucu/kus-kovucu-bird-x-super-birdxpeller-pro

Bird-X, uçağın kuş vuruşlarını tartıştı, drone havaalanı kuş kontrolü

Kuşları Nasıl Kovarız?   

Güçlü Sonic Aygıtları: Mega Blaster PRO gibi Sonic aygıtları kuşları iyi bir şekilde korkutmak için aralıklı tehlike çağrıları kullanır. Kuşlar alanı 30 dönüme kadar iten bir "tehlike bölgesi" olarak tanımıyorlar. 20 hoparlör kulesi ve 2 yüksek çıkışlı amplifikatör ile komple ürün, tamamen hava şartlarına dayanıklı.

http://www.kovmatik.com/urunler/dogal-kovucular/kus-kovucu-sivi-bird-x-bird-stopKuş Kaçırma  Sıvısı: Kuş Tutma sıvısı gibi kuşların kaçınma özütleri, kuşların trigeminal sistemini tahriş edip potansiyel ancak zararsız bir etki yaratan görünmez bir bariyer oluşturur. Zararlı kuşları beslemek, dolaşmak ve iniş yapmaktan kaçınmak için, maddeyi yalnızca çim, çim ve diğer yüzeylere uygulayın.

Görsel Korkular: Haşere kuşlarını - Terror Eyes, Prowler Owl ve 3D-Coyote - caydırmak için çoklu görsel korkutucu ürünler mevcuttur. Bu caydırıcıcıklar, maliyet etkinliği ve bakım süresince hala hızlı ve kolaydır. Yaşam-benzeri ve korkutucu yırtıcı kopyaları ve korkuları kullanarak zararlı kuşlar mülkünüzden zorla alınıyor olacak. Gator Guard, havaalanlarının yakın çevresinde büyük su bünyelerini korumak için bile kullanılabilir.

Kuş Topları: Yüzen Kuş Topları, hava limanı kiralama havuzları için mükemmel bir seçenektir. Bu toplar ördekler, kazlar ve martılar gibi su kuşlarını, zararlı su kuşlarının iniş yapmasını önlemek için suyun yüzeyini tamamen örterek yok eder. Toplar, suyun ekosistemini korumak için güneş ışığına bile izin verirler. Bakteri ve topların üzerinde büyüyen diğer bitki örtüsü, suyun yüzeyindeki sürekli harekete bağlı olarak bir sorun oluşturmaz.

http://www.kovmatik.com/urunler/dogal-kovucular/kus-kovucu-jel-bird-proof-gelKuş Kontrol Programı: Bird-X'in eksiksiz Havaalanı Kontrol Sistemi, kuş sızıntısına karşı çok duyusal bir saldırı olarak işlev görür. Sistem, Mega Blaster PRO, Critter Blaster PRO, GooseBuster ve Kuş Durağı olmak üzere 4 farklı kuş kontrol ürününden oluşmaktadır. Bu sistemler, birlikte, 3 farklı korkutucu ses kaynağı ile cözümler sunmaktadır.

Havacılıkta Tesislerinde Kullanılan BIRD-X JEL ;

Havacılık tesslerinde özellikle dışa bakan cam alanlarında kuşlarla cıddı sorunlar yaşanmaktadır, Kuşların camlara çarpması sonucu birçok hasarların oluşmasının yanısıra, cam kırıklarından ciddi yararlanmalar söz konusudur. Kuşların dışkıları yoluylada hasar bırakan kalıntılar oluşmakta. Bu sebele Özellikle Amerka Birleşik Devletleri ve Avrupa da Havalimanları içerisindeki Camlı alanlara kuşları yaklaşmalarını engelemek amacı ile BIRD-X Jel silikonlar kullanılaraktadır. Kuşlarla mücadelenin etkili yollarından olan jel kullanımı ülkemizdede bir çok havalimanlarında uygulanmıştır.

BIRD Proof Jel  (Kuş Kovucu) Kuşların herhangi bir zemine konmasını tünemesini engeller. Görünmez ve düşük profillidir. Bird Proof JelPencere kenarlarına, pervaz, eşik, oluk, kiriş ve çıkıntılara kalın sürülen jel kuşları yaklaştırmaz.

• Zehirsiz formüllü yüzeye yapışan jel kuşları rahatsız eder. 
• Silikon tabancasıyla kolaylıkla yüzeylere uygulanır. Kapalı veya açık havada, her türlü hava koşulunda kullanılabilir. 200 ° F (93° C) sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.

Kuş kovucu Lazer Sistemi  Bird-X BX-Lazer http://www.kovmatik.com/urunler/lazer-kovucular/lazer-kus-kovucu-bird-x-laser-indoor-bird-x-kapali-alanlar-icin

Lazerli kuş yükses ses seviyesi olan ortamlarda kullanılan lazer kovucu ucak hangarlarına cokca kullanılan kuş kovucu cihazlar olup Bird-X BX-Lazer – Indoor Bird-X Amerikada uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucu geliştirilerek YENi versiyon cihazlardır.
Ekonomik oluşuyla küçük alanlar için uygun Lazer kovucu teknolojisi.
UZAKTAN KUMANDA, güvenlik ve rahatlık için opsiyonel zamanlayıcı fonksiyonludur.
En son lazer teknolojiyle üretilmiş güvenli cihazdır.
KIRMIZI ve YEŞİL Lazer ışınları kuşlar ve hayvanlar üzerinde bağışıklık yapmaması için sürekli değişir.

kuş kovucu  referansları

BIRD-X Kuş kovucu Cihazlar hakkında Doğru Bilgileri Mutlak yetkilendirilmiş kişilerden alın.

Geniş Bilgi için :  BİRD-X Türkiye  Distribütörü  www.kovmatik.com a veya  0 850 390 12 21 başvurabilirsiniz. 

Cihazları Doğru şekilde Kullanmak,  en  az cihaz kadar önemlidir.