E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
GÜVERCİN SORUNLARINA UZMAN ÇÖZÜM

GÜVERCİN SORUNLARINA UZMAN ÇÖZÜM

Güvercin Nasıl Kovabilirim?

 

Güvercinler oldukça tatlı ve sevilen hayvanlardır. Ancak insanların yoğun olarak yaşadıkları bölgelerde ciddi sorunlara neden olabilirler. Güvercinlerin dışkılarından bulaşan hastalıklar ortaya çıkabilir ya da insanların yaşam alanlarında gürültü problemiyle karşılaşılabilir. İnsanlar böyle durumlarda güvercinleri yaşam ya da iş alanlarından uzaklaştırmak isterler. Bu nedenle ortaya güvercin nasıl kovabilirim sorusu çıkar. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde güvercin nasıl kovabilirim sorusu için oldukça başarılı çözümler ortaya konmuştur. Güvercin kovucu cihazlar, önleyici ve natürel ürünler sayesinde güvercinleri istenilen alanlardan uzak tutmak mümkündür.

 

Kalıcı ve Doğru Çözümler İçin Uzman Desteği

 

Güvercinleri istenilen alanlardan uzaklaştırmak için kullanılabilecek çok sayıda yöntem mevcuttur. Farklı cihazlar ve ürünler sayesinde istenilen sonuçlara kısa zamanda ulaşılabilir. Önemli olan kriterler yöntemlerin kullanılacağı alanın açık ya da kapalı olması, alanın büyüklüğü, fiziksel durum, kuşların yoğunluğu gibi kriterlerdir. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak doğru ürün ya da cihaza karar verilebilir. Çözümlerin kalıcı olması için mutlaka uzman desteğinden faydalanılmalı, yöntemlerin seçilmesinde ve kullanılmasında profesyonel destek alınmalıdır. Firmamız ihtiyaç duyulan ürün ve hizmet desteğini siz değerli müşterilerine başarıyla sunar.

 

Görsel Kovucular ve Önleyici Ürünler

 

Güvercin nasıl kovabilirim sorusuna karşılık verilebilecek cevaplardan biri görsel kovuculardır. Yırtıcı hayvan görünümlü maketler ya da balonlar güvercinler için tehdit şeklinde algılanırlar ve bu sayede güvercinler istenilen alandan uzak tutulur. Önleyici ürünlerse güvercinlerin tünemesini ve o alana yuvalamasını engeller. Teller, şeritler, yelpazeler, fileler ve buna benzer ürünler sayesinde kuşların belirlenen alana yuvalamasının ve pislemesinin önüne geçilebilir.

 

Cihaz Destekleri

 

Güvercinleri uzaklaştırmak için kullanılabilecek çok farklı özelliklerde cihazlar mevcuttur. Firmamız bünyesinde yer alan lazer, sonik ve ultrasonik cihazlar ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılarak büyük faydalar sağlarlar. Sonik cihazlar yırtıcı kuş sesleri çıkararak, ultrasonik cihazlar da yalnızca kuşların duyacağı sesler yollayarak güvercinleri uzak tutarlar. Lazer ışıkları yayan lazer cihazlar da güvercinlerin lazer ışıklarından korkmasını sağlar ve bu sayede güvercinlerin istenilen alana girmesinin önüne geçilir. Güvercin kovucu tüm cihazlar ve diğer ürünler firmamız farkıyla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İhtiyacınıza göre en ideal ürünleri kolayca seçebilir, kaliteli bir hizmetle güvercin sorununuza son verebilirsiniz. 

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI: 0850 390 12 21