E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
FABRİKALARDA OLUŞAN KUŞ SORUNLARI

FABRİKALARDA OLUŞAN KUŞ SORUNLARI

Fabrika Güvercinlerden Kurtulma

 

Güvercinler, doğada yaklaşık olarak 5 yıl kadar yaşayan canlılardır. Kendi doğal ortamını bulamayan güvercinler, binaların kapı, pencere önü, teras katlarında bulunan balkonlar ve iş yerlerinin sahip olduğu havalandırma alanlarının yakınlarına yerleşebilirler. Dışarıdan bakıldığında çok tatlı ve sevimli görünen güvercinlerin, işin iç yüzü düşünüldüğünde aslında o kadar da masum olmadığı görülür. Yani şöyle anlatmak daha doğru olacaktır ki; güvercinlerin dışkılarını binaların havalandırma borularının civarına yapmaları sonucu, havalandırma tarafından çekilebilme olasılığı yüksektir. Bu da havalandırmanın kullanıldığı alandaki kişilerin nefes alıp vermesi sonucunda zehirlenme durumları ile karşılaşılabilir. Bu yüzden fabrika güvercinlerden kurtulma konusunda bilgi edinerek bu konuda ne yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz.

 

Güvercinlerden Kurtulma Yolları

 

Güvercinler, çok sevimli hayvanlardır. Fakat evlerin balkonları, çatı, dam, apartman arası gibi birçok alana yuvalama yapabiliyorlar. Bu durumda da mikrobik türden hastalıklara yakalanma riski kat kat artıyor. Peki güvercinlerden kurtulmanın yolları nelerdir, bu konuya biraz açıklık getirelim..

Fabrika güvercinlerden kurtulma konusunda kuş kovucu yöntemler, en ideal yöntemlerdir. Günlük hayatta insanlar bu durum nedeni ile oldukça sıkıntı içerisine girdikleri için son yöntem olarak kuşlara, güvercinlere ve benzeri canlılara zarar vererek kurtulma çabası içine girerler. Fakat böyle bir şeye gerek kalmadan güvercinlerden kurtulmanız mümkündür.

Güvercinlerden Kurtulmanın Yolları Nelerdir?

Fabrika güvercinlerden kurtulma için yapmanız gereken tek şey firmamıza iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız uzun yıllar boyunca sektörde kaliteli bir hizmet vermektedir. Haşere kovucu ürünlerimiz sayesinde sizler hiç yorulmadan ve güvercinlere zarar verilmeden, sürekli dışkı bırakarak size ve ailenize zarar verme riski ortadan kaldırılıyor. Sizler de kaliteli bir hizmete uygun fiyatlar karşılığında ulaşmak isterseniz, firmamıza ulaşmanız en doğru karar olacaktır.GÜVERCİN KOVUCU CİHAZLAR