E-Çok Ucuz
BIRD-X ULTRASON X İLE KUŞ UZAKLAŞTIRMA

BIRD-X ULTRASON X İLE KUŞ UZAKLAŞTIRMA

Güvercin Kovucu Cihazlar

https://www.e-cokucuz.com/kategori/kus-kovucu-urunler

Kuşlar oldukça sevimli hayvanlar olmalarıyla birlikte kimi zaman yaşam alanları için tehdit oluşturur hale gelebilirler. Özellikle de güvercinler pek çok kişi için maddi ve manevi bir soruna dönüşmüş durumdadır. Bu sıkıntıları yaşayanlar kuşlara asla zarar vermeyen ancak onları istenilen alandan uzak tutmaya yarayan güvercin kovucu cihazlardan yararlanabilirler. Güvercin kovucu cihazlar çok farklı özelliklerde olan ve kişinin ihtiyacı doğrultusunda değişen cihazlardır. Kuşların uzaklaştırılacağı alana göre bazen tek bir ürün yeterli olurken bazen birden fazla ürün kullanmak gerekebilir.

 

Sonik ve Lazerli Kovucular

 

Güvercinleri uzak tutmaya yarayan cihazlardan biri sonik kovuculardır. Sonik kovucu cihazlar güvercinlere göre yırtıcı gelen hayvan sesleriyle ayarlanırlar ve bu sayede güvercinleri istenen alandan uzak tutarlar. Bu cihazların bir diğer alternatifi de ultrasonik kovuculardır. Ultrasonik cihazlardaki sesleri insan kulağı duyamaz. Bu sayede kuşlar uzaklaştırılırken kimse rahatsız olmaz. Lazerli kovucular da kuşlar için istenen alanı bir tehdit haline getirir. Lazer ışıkları güvercinlerin kafalarının karışmasına neden olur ve onları ürkütür. Bu sayede lazer kovucu kullanılan bölge kuşlar için güvensiz bölge haline gelir.  Tüm güvercin kovucu cihazlar kuşlara zarar vermeyen cihazlardır. Farklı özelliklere sahip olan bu cihazlar kullanılacak alana, alanın büyüklüğüne ve kişinin ihtiyacına göre seçilmelidir. Firmamız bu alanda beklentilerinizi uzmanlıkla karşılar ve sizler için en uygun ürünleri hazırlar.

 

Natürel Kovucu Ürünler ve Önleyici Sistemler

 

Natürel kovucu ürünler insan ve kuş sağlığını tehdit etmeyen ürünlerdir. Bu ürünler kuşların tadından veya kokusundan hoşlanmayacağı ürünlerdir. Çeşitli sıvılar, granül ya da jellerden meydana gelirler. Önleyici ürünlerse güvercinlerin o alana konaklamasını ve girişini engelleyen ürünlerdir. Tüneme önleyen zararsız şiş, file ürünler, kuş kondurmayan yelpazeler, kuş teli ve yırtıcı kuş görünümlü maketler önleyici sistemler arasında yer alırlar. Bu ürünler de kuşlara asla zarar vermeyen ürünlerdir. Sizler de güvercin kovucu cihazlar arasında ihtiyacınıza göre olan ürünü belirleyebilir ya da karar vermek için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hem ürünlerinizi doğru bir şekilde belirlersiniz hem de kaliteli bir hizmetin avantalarından faydalanırsınız.