E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
LIEBHERR FİLE UYGULAMA PROJEMİZ

LIEBHERR FİLE UYGULAMA PROJEMİZ

LIEBHERR, KOVMATİK'İ TERCİH ETTİ!

Kovmatik Kuş Kovucu Sistemleri adıyla yürüttüğümüz projelerimizden biri olan Lıebherr firmasında oluşan kuş sorunlarını çözmek adına öncelikle örnek uygulama yapmak için 2 adet otomatik kapıya, en etkin malzememiz olan file uygulamamızı tamamladık. Kullandığımız File, 50 x 50 mm olup Polietilen iplik düğümlüdür; nem küf ve çürüme yapmaz. Isıya dayanıklı olması sebebiyle olası bir tehlike anında alev alıcı bir özelliği yoktur. 

Örnek file uygulamamızdan sonra yüksek memnuniyet görülmesi üzerine, kuş sorunlarında en sık karşılaştığımız güvercin sorununa en etkili çözümlerimizden biri olan file uygulamamızı 5000 metrekare alanda tamamladık.

File Uygulaması, konusunda uzman ekip tarafından iş güvenliği ve tüm tedbirler alınarak yapılmıştır. Lıehberr firması, Kuş Kovucu Sistem Uygulamasında bizi tercih ettiği için Kovmatik Kuş Kovucu Sistemleri ailesi olarak teşekkür ederiz.

KOVMATİK KİMDİR : https://www.linkedin.com/posts/kovmatik-ku%C5%9F-kovucu-sistemler-b24aa399_gaesvercinsorunlaraftna-kovmatik-activity-6618948950613467138-iYb3

kovmatik kuş kovucu sistemler  

https://youtu.be/0XMwFyBwreY

Tuzlada kuş filesi uygulama hizmeti, Gebze kuş file uygulaması