E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Kuş Savar Yöntemler

Kuş Savar Yöntemler

Kuş Filesi

Kuşlar bazen ciddi olarak rahatsızlık verir. Evlerde, hastanelerde, hava alanlarında, fabrikalarda kuş sorunu sık karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi yerlerde kuşlardan onlara zarar vermeden kurtulmanın birçok yöntemi vardır. Firmamız bu yöntemler ile sizlere daha raht bir yaşam alanı sunmaktadır.

Kuş Savar Yöntemler

Kuşları uzaklaştırmak için birçok yöntem vardır. Kuş kondurmaz ray, tat alma ile uzaklaşama sağlayan jel ve spreyler, tüneme önleyici dikenler, kuş filesi bunlar arasında sayılabilen yöntemlerdir. Kuş filesi balkonlarda, çatılarda sık sık kuş önleyici sistem olarak kullanılmaktadır. Kuş filesi bazen plastik bazen ise çelik aparat ile örülür. Kuş filelerinde kullanılan malzemeler paslanmaz ve çürümez malzemelerden yapılır. Yoğun sıcaklık veya yağış kuş filesini etkilemez. Kuş filesi kuşların istenmeyen yere girmelerini engeller, yuva yapmalarını engeller, bahçe sera gibi yerlerde meyve sebzeleri yemelerini engellemekte kesin çözüm sunar.

Kuş Filesi Kurulumu

Kuş filesi kurulumu mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kuşa hiçbir zararı olmayan maddeler kullanılan kuş filesi on yıl garanti kapsamında bir üründür. Su emme özelliği olmayan kuş filesi yağmur kar gibi olaylardan etkilenmez. Kuş filesi uygulaması doğru, uzaman kurulum yapılırsa kuşlardan % 100 kurtulma sağlar.

Kuş Filesi Ürünleri

Firmamızda doğal ortamından çıkıp insan yaşam alanlarını olumsuz etkileyecek tüm canlıları onlara zarar vermeden uzaklaştıracak ürünler mevcuttur. Haşereler, hamam böceği, sinek, kene, kuş, martı, karga, kedi, köpek gibi canlılar bazen oldukça rahatsız edici bir biçimde yaşam alanlarımıza girerler. Doğal dengeyi bozmadan onları uzaklaştıracak birçok yöntemimiz ve bu yöntemleri doğru uygulayacak uzman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Uygulana ürünlerde garanti şartlarımız mevcuttur. Herhangi bir sorunda doğru müdahale yapılması için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.