E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Kuş Filesi

Kuş Filesi

Kuş Filesi

Kuş ağı olarak da bilinen kuş filesi kuşların konmasını istemediğiniz alanlarda kullanılmaktadır. Çok düşük maliyetli kuş savar malzemeler arasında yer alan bu ürün düğümlü olarak imal edilir. Güneş ışınlarına karşı son derece sağlam olan kuş filelerin aralıkları 19 x19 mm, 75x75 mm 100 x100 ile 50x50 mm aralığındadır. 19x19 mm aralığındaki kuş fileleri serçe vs. küçük kuşları engellemek için kullanılırken 50x50 aralığındaki kuş fileleri de güvercin kargalar,75 ile 100 mm aralığındaki olanları ise martı vs. büyük kuşları engellemek için kullanılmaktadır.

 

Kuş Filesi Genel Özellikleri 

Kuş filesi kuşların kaçırmak içi kullanılabilecek en etkili çözümdür. Kuşlara ya da diğer canlılara hiçbir şekilde zarar vermez. Yalnızca kuşların kontrolsüz bir şekilde girişi çıkışına müsait olan alanları kuşlardan koruma altına alır. Polietilen iplikten düğümlü olarak üretilip, montaj aparatları ile kullanımınıza sunulmaktadır. Fiziksel önleyiciler arasında yer aldığı için insan gözü ile çabuk fark edilebilir bir yapıya sahip olup, suyu ve nemi içine hapsetmez bu nedenle sağlam bir yapıya sahip olduğundan dolayı çürüme yapmadan uzun bir süre kullanım imkânı sunar.

 

Kuş Filesi Kullanım Alanları

Kuş filesi kullanım alanları oldukça geniştir. Kuşun gelebileceğini düşündüğünü her alanda güvenle kullanılabilir. Binaları çatılar, balkonları terasları, parklar, otoparkalar, depolar, fabrikalar, ambarlar gibi bütün açık ya da kapalı alanlarda kullanımı uygundur. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen kuş fileleri ya da kuş önleyicileri için kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En kaliteli ve profesyonel işçilikle ürettiğimiz kuş filesi ve diğer kuş önleyici ürünleri uzun yıllar ilk günkü garantisi ile kullanım imkânı bulacaksınız. Fileleri yanı sıra kuş savar cihazları, kuş kovucu sistemler gibi her türlü güvenlik malzemelerini uygun fiyatlar ile kullanımınıza sunuyoruz.