E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Güvercin ağı uygulama hizmeti

Güvercin ağı uygulama hizmeti

Güvercin Ağı (Güvercin Filesi) Uygulama Hizmeti  güvercin Filesi

Güvercinler işletme  sahipleri ve yöneticileri için büyük bir sorun yaratabilir. Ne yazık ki, bina ne kadar büyürse, sorun o kadar büyür ve bu da güvercinleri dışlamak için daha fazla sebep olur. Şerit merkezleri, depolar, yükleme rıhtımları, hangarlar ve diğer büyük yapılar için, güvercinler hızla çok pahalı bir sıkıntı haline gelebilir. Kuşlar genellikle tente altında tenteler, çıkıntılar, açık çatılar ve kapalı kirişler altında yuva yaparlar.

Güvercin Döküntülerinin Hasarlar ve Sağlıksızlık sorunu

Güvercin dışkıları çok yıkıcı olabilir. Bu pisliklerin asidik içeriği boya, plastik, metal, odun ve hatta taş işçiliği gibi maddelerin içine girebilir. Güvercin döküntüleri, işaretlerin metal, ahşap veya plastikten üretilip üretilmediğini de belirleyerek pahalı tabelalara zarar verebilir ve zarar verebilir. Ticari ve perakende mülkler için, güvercin dışkıları bir görüntü sorunu yaratabilir. Girişler, yürüyüş yolları, vitrinler, banklar, şemsiyeler ve yakındaki elektrik direğindeki pislikler bir devre dışı bırakılabilir (pahalı sık temizlemelerin yapılmasını gerektirir). Ek olarak, güvercin dışkılarıyla temas, sağlık riski oluşturabilir, çünkü histoplazmoz, kriptokokkoz ve psittakoz gibi hastalıklara neden olduğu bilinmektedir. Bu, yiyecek depolayan, hazırlayan veya servis yapan herhangi bir özellik için özel bir problem oluşturabilir. Bu gibi yerlerde, sağlık müfettişlerinin, kuş pisliği kanıtlarının mevcut olduğu bir mülkün kapatıldığı bilinmektedir.

Güvercin sorununa Çözüm  Güvercin Ağacıgüvercin ağı

Güvercinleri mülkünüzden korumanın en etkili ve insani yollarından biri, özel olarak tasarlanmış güvercin ağları ile onları kapatmaktır. Kovmatik  kuş kontrol profesyonelleri, güvercinleri ait olmadıkları alanlardan uzak tutmak için sadece doğru file  sağlıyor. Bu, kuş filesi  2000, mimarlar ve devlet kurumları tarafından belirlenen 1 numaralı kuş kafesidir.

Sert bir UV ışığına dayanıklı polietilen hasırdan özel olarak imal edilen bu endüstriyel mukavemetli kuş filesi  çürümez, su geçirmez ve aleve dayanıklıdır. Netleştirme, her biri 0.0012 kalınlığında altı adet monofilamandan oluşur ve her bir metrede 160-200 bükümlü güçlü bir sicim elde etmek için birlikte bükülür. Dayanıklı ağ, -250F'den + 270F'ye kadar çok çeşitli sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Kalite ve örgü kopma mukavemeti için ISO 1806 & 9001 Protokol Örgü Testinin gerekliliğini karşılar. Her bir ağ, kovmatik  deposundan ayrılmadan önce kapsamlı bir şekilde incelenir, etiketlenir ve imzalanır. Netleştirici iletken değildir, bu nedenle elektrik sistemleri ve RF iletim sistemleri  etrafında şort veya parazit endişesi olmadan kullanılabilir.

Güvercin Filesi Özelliği ?  

Güvercin Filesi Kesnilikle kuş filesi POLİETİLEN ve UV ışığına dayanıklı olmalı. Filenin ıslanmaması küflenerek çürümemesi için   POLİETİLEN dan üretilmiş olmalı. Poletilen Fileler çürümez ıslanma ve uzun ömürülü dür. Uv ışığına dayanıklı olmalı güneş ve gün işindan yanma ve erime olmaması için Mutlak Uv ışık dayanıklı olmalı. File Düğümlü Olmalı : yapışakan fileler zamanla koparak dağılır, bu sebeple kuş ağları mutlaka düğümlü olmalı. Güvercin filesini mutlaka konusunda uzman kişiler tarafından uygulanmalı. 

Bu bilgiler çercevesinde iki çeşit Güvercin Filesi Bulunur    

1.Kuş Ağı POLİETİLEN (19*19mm) iplik Düğümlü olarak Üretilir. File Aralığı 19*19 mm : Güneş veya ultraviyole ışığa dayanıklı uzun ömürlü ürünlerdir.Kuş filesi Montaj aparatları: Uzun Ömürlü 1. Sınıf -HDPE polietilenden imal edilmiştir. • Kuşa herhangi bir zarar vermez. Gözle zor farkedil ebilen,etkgüvercin ağı uygulama  ili bir fiziksel engelleyici dir • Uygulama alanına göre istenilen ebatlarda üretilebilir. • Su ve nem  emme özelliği yoktur, (Çürümez)  kimyasal olarak inerttir •UV engelleyici madde katkılıdır. • İp çapı 0,8 –1,0 mm.dir. • Ağırlığı yaklaşık 70 g/m2 dir. (19x19 mm. ağ aralığı) 

2. Kuş Ağı POLİETİLEN(50*50mm) iplik Düğümlü olarak Üretilimiştir. File Aralığı 50*50 mm : Ultraviole ışığa dayanıklı TSE Onaylı  montaj aparatları Uzun Ömürlü 1. sınıf  özel Kuş file • HDPE polietilenden imal edilmiştir.• Kuşa herhangi bir zarar vermez. Gözle zor farkedilebilen, etkili bir fiziksel engelleyicidir. • Su emme özelliği yoktur, kimyasal olarak inerttir - UV engelleyici madde katkılıdır • İp çapı 0,8–1,0 mm.dir • Ağırlığı yaklaşık 20 g/m2 dir. (50x50 mm. ağ Aralığı 20 Gr/m2 

Bunun Yanısıra Alana Göre Özel Ölçü, Özel FİLE  Aralıkları Olan Farklı  Ürünlerimiz Bulunmaktadır. 

Güvercin filesi nasıl kurulu

Kuş filesi  2000, çeşitli ihtiyaçlara ve uygulamalara uygun stok boyutlarında ve özel kesimlerde mevcuttur. Aynı gün kargo, özel kesintiler için bile geçerlidir. Kovmatik , net çevre etrafında ÜCRETSİZ ekstra ayak ekler. Bu kuş kafesleri, güvercinler için 1-1 / 8 inçlik örgü dahil olmak üzere üç farklı örgü boyutunda da mevcuttur. Netleştirme, kurulum alanıyla uyum sağlamak için üç renkte (siyah, gri  ve beyaz) kullanılabilir. Hızlı verimli kurulumlar sağlamak için, kovmatik ,uzman ekibine danışın . Kuş filesi kurulduktan sonra  sonra, neredeyse görünmez. Etkili bir kuş caydırıcılığına karşı akıllıca bir yatırım olan ürünlerimiz 5  yıllık bir sektör lideri (siyah ağ için) firma olmuştur 

Güvercin Ağı Kurulum Öncesi Önlemler

Güvercin ağının bir mülke monte edilmesinden önce, güvercin yuvalarını ve pisliklerini temizlemesi gerekmektedir. Bu türden bir temizlik çalışması sırasında, kamu çalışanlarının yanı sıra çalışma ekiplerini korumak için önlemler alınmalıdır. Tek kullanımlık eldivenlerin, göz korumasının ve yüz maskelerinin kullanılması tavsiye edilir. Temizlik ekipleri, tavanlar gibi kapalı alanlarda çalışıyorsa, solunum cihazları kullanılmalıdır.

Güvercin ağı kurulumunda uzmanlık 

Özel durumunuz için hangi ürünün en iyi işe yarayacağından emin değilseniz, kovmatik kuş file uygulama departmanına danışınız. info@kovmatik.com  kovmatik dünya çapında  kuş kontrolü alanında 100 yılı aşkın yıla tecrübesi olan uluslar arası firmalar koordineli çalışmaktadır. Ürün seçimi, kurulum ve temizlik konusunda size yardımcı olabiliriz. Bir katalog, fiyatlandırma veya ürün numuneleri için bizi 0 850 390 12 21 numaralı telefondan arayın ,info@kovmatik.com  eposta ile mail veya www.kovmatik.com  bilgi alabilirsiniz. Tüm türkiye çapında hizmetlerimiz mevcuttur