E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KÖPEKLERE ZARAR VERMEDEN ONLARI UZAKLAŞTIRABİLİRSİNİZ!

KÖPEKLERE ZARAR VERMEDEN ONLARI UZAKLAŞTIRABİLİRSİNİZ!

Köpekleri Uzaklaştırmak

 

Kedi ve köpekler her ne kadar sevimli olsalar da bazen can sıkıcı olabiliyorlar. Özellikle evin bahçelerinde ve bazı işyerlerinin önünde bulundukları zaman hiç hoş olmuyor. Hele ki işletme önünde bulundukları zaman müşteriler bu durumdan rahatsız olabiliyor. Kedi ve köpekler için henüz üretilmiş bir ilaç ya da sprey de bulunmuyor. Olsa da bunlar etkili bir çözüm olamazlardı.

Köpekleri uzaklaştırmak için en etkili yöntem ultrasonik köpek kovucu kullanmak. Bu ultrasonik ses dalgaları ile köpekleri ortamdan uzaklaştıran ve kesinlikle içeri girmelerine engel olan bir cihazdır. Pek çok kimsenin aklına ses dalgası nasıl köpekleri uzaklaştırır sorusu geliyor. Bu cihazın çıkarmış olduğu ses köpekleri korkutuyor ve çok rahatsızlık verici bir ses olduğu için köpekler mekâna gelmek istemiyor. Dolayısıyla çok basit bir yöntemle köpekleri uzaklaştırmış oluyorsunuz.

 

Bu Ses Dışarıdan Duyuluyor mu?

 

Köpekleri uzaklaştırmak için kullanacağınız ultrasonik köpek kovucu cihazın çıkarmış olduğu ses hiçbir şekilde ortamda bulunan kişiler tarafından duyulmuyor. Bu sesi yalnızca köpekler duyabiliyor ve cihaz gayet sessiz özelliği ile kimseyi rahatsız etmiyor. Cihazın bir diğer iyi özelliği de küçük olması nedeni ile fazla yer kaplamıyor. Hoparlöre benzeyen yapısı ile yaklaşık 800 gram kadar geliyor ve kötü bir görüntü de oluşturmuyor.

Cihazın etkili şekilde çalışıp köpekleri uzaklaştırması için zeminden 30-40 metre kadar yukarıda tutmanızda fayda var. Hatta bunun için bir raf bile düşünebilirsiniz. Bununla birlikte cihazın tozlanmaması da gayet önemlidir. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde yaklaşık 10 yıl rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Bizden Temin Edebilirsiniz

 

Mekânınızdan köpekleri uzaklaştırmak istiyorsanız firmamızdan köpek kovucu cihaz satın alabilirsiniz ve yaşadığınız herhangi bir problemde yetkili servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.