E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
EL TİPİ KÖPEK KOVUCU İLE KÖPEKLERİ UZAKLAŞTIRMA

EL TİPİ KÖPEK KOVUCU İLE KÖPEKLERİ UZAKLAŞTIRMA

Havlama Sesi Önleme

 

Havlama sesi önleme yöntemi ile köpeğinizin havlamasını durdurabilirsiniz. Kulağa tuhaf gelse de gelişen teknoloji ile bu artık mümkün. Özellikle apartman dairesinde yaşıyorsanız çevreye rahatsızlık vermemesi açısından bu yöntem çok işinize yarayacak. Havlama sesini önlemek için iki farklı yol kullanılır; tasma ile havlama durdurma ve cihaz ile havlama durdurma yöntemleridir. Aslında her ikisinin de işlevi aynıdır fakat sadece görünüm bakımından farklıdır.

Tasma ve havlama sesi önleme cihazı yalnızca köpeğin duyabileceği tiz bir sesi ortama göndererek köpeğin havlamasına engel olur. Cihaz bu sesi sadece köpek havladığı zaman ortama gönderir ve böylece köpek bu sesten rahatsız olarak zamanla havlamayı bırakacaktır. Tabi ki köpeğin bu cihaza alışması için biraz zamana ihtiyacı vardır. Tasma şeklinde de kullansanız cihaz şeklinde de kullansanız ortaya çıkan sonuç aynı olacaktır.

 

Havlama Sesi Önleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

 

Havlama sesi önleme cihazı pille çalışır ve pillerini yerleştirirken cihaza zarar vermemeye çalışın. Tasma şeklinde alırsanız eğer elastik tasmayı köpeğinizin boynuna göre ayarlayıp arkadan yapıştırın. Cihazı da ister yanınızda taşıyın ister masanın üstüne koyun. Tasmayı köpeğinize taktığınız zaman modunu ayarlayabilirsiniz. Düşük modda ayarlarsanız köpeğinizin çıkaracağı en ufak bir seste sinyal gönderir.

Yüksek sesle havlayan bir köpeğiniz varsa yüksek moda ayarlamanız tavsiye edilir. Havlama sesi önleme cihazı ya da tasması sessiz ortamlarda etki gösterir, kalabalık ortamlarda köpek bu sesi duymayacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta tasma köpeğin boynunu çok fazla sıkmamalı, boynunda yara varsa kullanılmamalıdır ve cihaz sıfır pil ile kullanılmalıdır. Sizler de köpeğinizin havlama sesini durdurmak istiyorsanız firmamızdan havlama sesi önleyici tasma ya da cihaz satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.