E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KARGA KOVUCU CİHAZLAR

KARGA KOVUCU CİHAZLAR

Karga Kovucu Cihazlar

Karga kovucu cihazlar, farklı kapasite ve özelliklere sahip yüksek teknoloji ile üretilen sistemlerden oluşur. Yalnızca karga değil aynı zamanda her çeşit kuşa göre, programlanabilir karga kovucu ya da kuş kovucu sistemler, yaklaşık 40000 metre kare alana etki eder. Bu sayede yaşam alanlarınız karga ve diğer kuşların barınağı olmaktan kurtulurlar. Kullanımı dış mekânlar için uygun olan bu sistemle, sonik sistemlidir ve 3 ile 5 Khz frekansına sahiptirler.

 

Karga Kovucu Cihazlar Nerelerde Kullanılır?

Karga kovucu cihazlar dış mekânlar için kullanılan sistemlerdir. Pencere kenarları çatılar ters ve balkonlar, bacalar, çatı olukları fabrikalar bağ, bahçe gibi her türlü mekanlarda kullanılabilirdir.  Sadece kuşları ürkütmek amaçlı kullanılan bu cihazlar, kuş ve diğer canlıların öldürme ve yaralama gibi durumları söz konusu değildir. Parklar, tarlalar, garajlar hangarlar, hava alanları, fabrikalar, tahıl ambarları oto park ve kuşların konabileceği her erde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Karga Kovucu Cihazların Teknik Özellikleri

Karga kovucu cihazlar ayarlanabilir zaman aralıklarında, ses dalgalarını yayarlar. Genelde saniyelik süreler kullanılan cihazlar, yaklaşık 7 ile 8 tane farklı kuşları ürküten seslerden oluşmaktadır. Sizler bu sesler içerisinden birini seçerek deveye koyabilirsiniz. Cihazın ses şiddeti, frekansını yönü ve çalışma saatleri kendi istediğinize göre ayarlayabilirsiniz. Olumsuz hava şartlarında bile evreye giren bu cihazlar, doğal seslere sahiptir.

 

Karga Kovucu Cihazı Kullanmanın Faydaları

Tek seferliğine alacağınız bu cihazlar sayesinde mevcut kargaları hem de ileri zamanlarda gelebilecek büyük kuş türleri kovma sorunların çözüm bulabilirsiniz. Yüksek teknoloji ile üretilmiş kuş kovucu cihazları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kovmatik, koş kovucu, sistemler ya da kuş kovucu cihazlar, böcek kovucu, fare kovucu vs. gibi her türlü zararlı canlıları yaşam alanlarınızdan ulaştırmak için yüksek teknoloji ile üretilen cihazlar ile çözüm sunuyoruz.