E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Karga Kovucu

Karga Kovucu

KARGA KOVUCULAR

Doğada birçok farklı kuş vardır. Bu kuşların fayda ve zararları bulunmaktadır. Bazı durumlarda özellikle tarımsal alanlar ve meyve ağaçları için bu kuşlar bir tehdit haline gelebilmektedir. Ortaya çıkan bu tarz sorunları yok etmek adına en doğru yöntem karga kovucu cihazlarıdır. Bu cihazlar birer ultrasonik yapıda ürünlerdir. Asla ve asla bir ilaç ya da ilaçlama değildir. Adı üsütünde bir cihazdır. Elektriğe bağlı olarak çalışır. Farklı enerji ile çalışanlarıda vardır. Güneş enerjisi, şarjlı ve pille çalışan ultrasonik cihazlar da geliştirilmiştir. Çalışma mekanizması sayesinde kuşları rahatsız eden bir ses çıkartır. Bunun yanında bulunduğu ortamda geniş bir alana frekans dalgaları yaymaktadır. Ultrasonik cihazlar çok çeşitlidir. Kuşlar, fareler, haşeme türü canlılar ve çok daha fazlası için özel üretim olarak sunulur. Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olmaktadırlar. Bu sayede her zaman için tercih edilebilir bir durumdadır.

Her canlının beslenmeye ihtiyacı vardır. Kuşlarda aynı şekildedir. Doğada yaşarlar ve gıda ihtiyaçlarını yine aynı şekilde doğadan karşılarlar. Tarımsal alanlar ve meyve bahçeleri için zaman zaman sıkıntı çıkarırlar ve bunu önlemenin tek yolu karga kovucu cihazların uygun bir yere konumlandırılması olacaktır. Cihazın sabit bir noktadan çalışması gerekir. Çok geniş alanda etkisi olan bir üründür. Dayanıklılığı son derece uzundur. Yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıkardığı ses insanları asla rahatsız etmez. İnsanların duyabileceği sesler çıkarmaz. Cihazın çalışma sistemi ve ses düzeyi tamamıyla kuşlar üzerine ayarlanmıştır. Sinir bozucu bir ses çıkarma özelliği bulunmaktadır. Kuşların tarım alanlarından ve meyve bahçelerinden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Kuşlar çeşitli yerlere zarar verirler. Tarım alanlarında ekili olan ürünleri sürü halinde yerler ve tüketirler. Sanayi alanlarında da yine zararları vardır. Bunun dışında tarihi yerler içinde bir tehdittir. Kuşların dışkıları farklıdır. Bıraktıkları yüzeyi çok sert bir hale getirir ve çıkarılması oldukça güçtür. Bu lekeleri çıkarmak için birçok kimyasal madde kullanmak gerekecek ve çok ciddi maliyetlere katlanmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, bu lekeler çıkarılsa bile yüzeylere ciddi zararlar verecektir.

Bu nedenle karga kovucu ve benzer cihazların kullanılması olaya önlem almak anlamında en etkili yol olacaktır. Ultrasonik ürünler günümüzde çok fazla tercih edilir olmuştur. Maliyeti düşüktür. Bakım ve benzeri ihtiyaçları yoktur. Çevre için sağlıksız bir ortam yaratmamaktadır. İnsan sağlığını etkilememekte ve herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Bu ve benzer daha birçok farklı avantajıyla ultrasonik cihazlar son derece kullanışlı olmaktadır. Herkes gibi sizde eski tüm alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın. Daha modern ve yenilikçi cihazları deneyerek yeni çözümler üretmeye çalışın. Bahçeniz, tarlanız, eviniz, balkonunuz, farklı alanlarınızı kuşlardan uzak tutmak için bu cihazları deneyin. Ultrasonik cihazlar asla bir ilaç değildir. Bunu asla unutmayın. Ancak, bir ilaçdan çok daha fazla etkili olan bir cihazdır.

Kuş Kovucu Ürünler 

kuş kovucukuş kovucu jelkuş kovucu bırdxlazer kuş kovucukuş kovucubalkon tipi kuş kovucu