E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KARGA KOVUCU YÖNTEMLER NELERDİR?
KARGA KOVUCU YÖNTEMLER NELERDİR?

Kargalar insanların yaşam alanlarında sıkıntılı anlar yaşanmasına neden olabilirler. Özellikle de konakladıkları yerde pisliklerini bıraktıklarından dolayı hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir.

Detaylar
KARGA NASIL UZAKLAŞTIRILIR?
KARGA NASIL UZAKLAŞTIRILIR?

Kuşlar, haşereler, kedi veya köpekler; doğada sık sık karşılaştığımız bazısı zararsız olan bu canlılar bazen farkında olmadan büyük zararlara neden olabilmektedir.

Detaylar
Kargaları Uzaklaştırmak İçin Neler Yapılır?
Kargaları Uzaklaştırmak İçin Neler Yapılır?

Kaalar insanların başta tarla ve bahrgçeler olmak üzere her alanda uzak durmasını istediği hayvanlardır. Bahçe ve tarlalarda bulunan meyve ve sebzelere dadanan kargalar mahsullere ciddi zararlar verebiliyor.

Detaylar
KARGA KOVUCU CİHAZLAR
KARGA KOVUCU CİHAZLAR

Karga kovucu cihazlar, farklı kapasite ve özelliklere sahip yüksek teknoloji ile üretilen sistemlerden oluşur. Yalnızca karga değil aynı zamanda her çeşit kuşa göre, programlanabilir karga kovucu ya da kuş kovucu sistemler, yaklaşık 40000 metre kare alana etki eder.

Detaylar
Karga Kovucu ürün ve Hizmetler  Nelerdir ?
Karga Kovucu ürün ve Hizmetler Nelerdir ?

argalar, park alanlarından tarım alanlarına, banliyö evlerine ve hatta kentsel alanlardaki binalara kadar her türlü özellik için bir sorundur. Karga sürüleri çok fazla gürültü yaratır, hastalıkları yayabilecek, etrafa çöp atabilen ve binalara ve çevre düzenlemelerine maddi zarara neden olabilecek dağınık dışkılar bırakır. Kargalar ayrıca, başta mısır, yer fıstığı, ayçiçeği

Detaylar
Karga Kovucu
Karga Kovucu

Doğada birçok farklı kuş vardır. Bu kuşların fayda ve zararları bulunmaktadır. insaların yaşam alanlarında kuşların verdiği zararlarda nasıl kurtulunur

Detaylar