E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Fabrika Güvercinlerden Kurtulma

Fabrika Güvercinlerden Kurtulma

Fabrika Güvercinlerden Kurtulma

Güvercinler fabrika ve diğer yaşam alanlarına büyük ölçüde zarar verebilir. Hele ki tüy ve dışkı bırakmaları ve binlerce hastalık taşımları fabrika ve çalışanların sağlığı açısından büyük ölçüde olumsuz etkiler. Bu nedenle pek çok fabrika sahibi fabrikada güvercinlerden kurtulma yöntemlerini araştırmaktadırlar. Onları öldürerek yok etmek doğru bir davranış değil katliam olacağı için en mantıklı yol onları korkutarak yerlerinden etmek olacaktır. Dolayısı ile güvercin kontrol sistemleri ya da kuş savar cihazları sizlere konuda etkili çözümler üretmektedir.

 

Güvercinleri Ürküterek Korkutma Taklitleri

Fabrika güvercinlerden kurtulma yöntemleri arsında yer alan ürküterek kovma yöntemleri yüksek teknoloji ile üretilen sistemler sayesinde gerçekleştiriliyor. Güvercinler ses ve duyularına hitap edeceğiniz bazı ürkütücü sesler onların bulunduğu mekândan kaçmasına neden olmaktadır. Bu hususta sonik, ultrasonik güvercin kovucu cihazlar, kuş savan balon ve lazer kuş ya da güvercin kovucu cihazlar kullanarak fabrika güvercinlerinden kurtarabilirsiniz.

 

Alışkanlarınızı Değiştirme Yolları

Güvercinlerin barınağından kaçırmak ya da yuvalamalarını önlemek için günümüzde birçok insancıl yöntemlerde bulunmaktadır. Herhangi bir cihaz takmadan güvercinleri yok etmek için yuvalarını dağıtmak için herhangi bir temizlik malzemesi ile tüylerini ve pislikleri temizlemeniz gerekmektedir. Eğer etki etmezse kuş kondurma, şiş, kuş teli elektrikli kuş kondurmaz raylar, kuş kovucu jel gibi ürünleri kullanmanız gerekir.

 

Güvercinler Neden Zararlıdır?

Güvercinler yırtıcı ve saldırgan hayvan değildirler. Uzaktan bakıldığında da çok sevimli ve güzel görünen kuşlardır. Ancak dışkıları binlerce hastalığı taşıdığından dolayı fabrika ve diğer yaşam alanlarını çevresinde güvercin barınması hiç hoş olmaz. Özellikle fabrika gibi insan sayısı çok olduğu üretim sahalarında sağlık ve hijyen çok önemli olduğu için fabrika güvercinlerden kurtulma yöntemleri çok sık araştırılır hale geldi.

Güvercinlere zarar vermeden onların yaşam haklarını elinden almadan fabrika, iş yeri, depo, eviniz çatı balkonu teras park, bahçe ve aklınıza gelecek her yerden ürküterek kaçırmak istiyorsanız firmamızın profesyonel kuş kovucu cihazlarını yaşam allarınıza taktırmalısınız.

Ücretsiz bilgi ve Danışma Hattı İçin : 0 850 390 12 21