E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Böceksavar Cihazlar Hem Etkili Hem Uygun Fiyatlı

Böceksavar Cihazlar Hem Etkili Hem Uygun Fiyatlı

BÖCEK SAVAR KOVMATİK MARKA CİHAZLAR ETKİLİ VE UYGUN FİYATLI!

Böcekler doğada var olan canlılardan biridir ve elbette doğa içinde birçok yararları ile dengenin bir parçası olabilirler. Ancak bu canlılar çeşitli zararları nedeniyle yaşam alanlarından mümkün olduğu kadar uzak tutulmalıdır. Bunu sağlamanın en kolay ve basit yolu böceksavar tarzı ultrasonik cihazların kullanımı olacaktır. Hem böcekler yani haşereler, hem de kemirgenler için aynı durum geçerlidir.

Bu canlılar üzerlerinde birçok mikrop ve bakteri taşırlar. Yaşam alanlarına girdiklerinde ise her dolaşmalarında bu sağlığı olumsuz etkileyecek mikrop ve bakterilerin yayılmasına neden olurlar. Görüntü açısından da son derece rahatsız edici canlılar olarak bilinir. Bu canlıların insanlara, çevreye ve benzer alanlara hiçbir faydası ve katkısı yoktur. Tam aksine çeşitli zararları bulunmaktadır. İşte bu nedenle kesinlikle arındırılmaları gerekmektedir.

Neden İlaçlama Yerine Böcek Savar?

İlaçlama yaygın bir yöntem olarak uygulanmaktadır. Birçok ilaçlama türü kullanılmaktadır ve bunların önemli kısmının hem insan sağlığına, hem de evdeki evcil hayvanlara zararı olduğundan bahsedilmektedir. Ancak, bu durumu %100 kanıtlayan bir özellik ispat edilmiş değildir. Özellikle küçük bebeklerin yaşadığı alanların mümkün olduğu kadar ilaçlanmaması en doğru olandır. Bu durum uzun zamandır bu şekilde düşünülürdü.

Ancak, günümüzde pek çok şey değişmiş ve gelişime uğramıştır. Bu alanda modern teknolojinin çok önemli bir üretimi olan böcek savar cihazların kullanılması çok daha uygundur. Bu aletler kesinlikle ilaç veya benzeri kimyasallar içermemektedir. Bir alet şeklinde tasarlanmaktadır ve prize takılarak çalışmaktadır. Aletler ultrasonik frekans yayar özelliğe sahiptir. Yaydıkları frekansların dışında çıkardıkları şiddetli sesler bu canlılar için adeta bir kabus olmkatadır.

Çıkardıkları sesler insanları rahatsız edecek türden değildir. Tamamen haşereler için özel bir ses çıkartırlar. Sonuca etki eden, haşereleri bu alanlardan uzaklaştıran ve bu canlıların ilgili alanlara girmasıni engelleyen bu özellikleri olmaktadır. Bu özel etkisi sayesinde hem böceklerin, hem de farelerin ve diğer zararlıların ortama girmesine engel olunur. Hem giriş çıkış yapamaz, hem de yerleşemez hayvanlar. Üremeleri de mümkün değildir.

Böcek Savar Cihazları Nasıl Çalışır?

Dunya çapında bu böceklerle mücadelede kullanılan cihazlar ; 

Bird-X Pest-X PLUG-IN Fare, Haşere, Böcek ve Sinek Kovucu

Bird-X Transonic PRO Fare, Haşere, Böcek ve Sinek Kovucu

Kovmatik KOV-UE-185E Fare&Böcek Kovucu

Elektrikle çalışan bu böceksavar sayesinde başka bir kapan ya da kimyasal ilaç kullanmadan böceklerle mücadele edebilirsiniz. Ayrıca böcek savar özel yapısı sayesinde çok az elektrik harcamaktadır. Bu nedenle içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Kullanımda dikkat edilmesi gereken nokta ise cihazın devamlı şekilde prizde tutulmasıdır. Fişten çıkarmamaya dikkat ediniz.

Bunun dışında başka hiçbir işlem yapmanıza gerek olmadan cihazın çalıştığını göreceksiniz. Cihaz çalışmakta olduğunda uyarı düğmesinde kırmızı ışık yanmaktadır. Bu aletin açık olduğunu gösterir. Yeşil ışık bölümünün belirli aralıklarla yanıp sönmesinin nedeni ise uyarıcı ve kovucu frekans darbelerinin sağlıklı şekilde yayılmasını göstermektir. Koku veya rahatsız edici bir etkisi kesinlikle bulunmayan bu böceksavar cihazların araba için kullanılan modellerini de bulabilirsiniz. Kısacası, kullanım alanları çok fazladır ve çeşitlidir.

Böceksavar cihazları etkili ve uygun fiyatlı yazısından böcek kovucu ürünlerine bakabilir ya da Kovmatik anasayfasına gidebilirsiniz.