E-Çok Ucuz
BAHARIN GELİŞİYLE BÖCEKLERİN HAREKETLENMESİ

BAHARIN GELİŞİYLE BÖCEKLERİN HAREKETLENMESİ

Bahar Gelişi ile Alınması gereken Kuş, kemirgen ve Haşere Önlemleri nelerdir ?

Kar yağışları ve gündüz saatleri arttıkça, bir dizi haşere hayvan, arka bahçelerimize, bahçelerimize, oluklarımıza ve daha sıcak aylar için ladin yapmayı planladığımız daha fazla yere geri dönüyor. Haşere kuşlar ve hayvanlar BİRAKTIKLARI DIŞKI VE TAŞIDIKLARI MİKROPLAR sadece tomurcuklanan çiçekler ve bitkiler üzerinde hasara yol açamaz, aynı zamanda bulaşıcı zoonoz hastalıkları taşıyabilir ve sağlıksız bir ortam yaratabilirler.

KOVMATİK, 5 yılı aşkın bir süredir kamu alanlarını bu tür hastalıklardan koruyarak, sıhhi bakım ve temizlik maliyetlerini azaltarak ve fiziksel emeği azaltarak geçirmiştir. İnsancıl kuş ve haşere kontrol çözümlerinin önde gelen uluslararası markası olarak, zararlı kuş ve hayvan sorunlarınız için en etkili çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

En Etkili Fare ve Haşere kovucu olarak nelerdir;

  1. Bird-X Transonic PRO Fare, Haşere, Böcek ve Sinek Kovucu  çoklu ayarlan fonksiyonlu ürünler. Ultrasonik &sonik çalışma özelliğikli 325 m2  Çok yönlü ultrasonik  / sonik bir cihazdır. Değişken ses dalgalarıyla zararlı ve istenmeyen haşereleri evinizden kolayca kovabilirsiniz. Yan yana monte edilen hoparlörler cihazın verimliliğini arttırmıştır. En başta fare olmak üzere, sincap, yarasa, kemirgen hayvanlar, karınca, karafatma, örümcek, pire, kenelerle birlikte bütün sürüngen ve uçan haşerelere karşı etkilidir.1
  2. Bird-X Transonic BUGCHASER Fare, Haşere, Böcek ve Sinek Kovucu Çoklu ayarlanabilir fonksiyon Ultrasonik ve Sonik sistemli, Amerika'da üretilmiştir, etki alanı 140 m²

Ticari kalitede üretilen bu cihaz iç ve dış mekanlar için üretilmiş olup Sıçanlar, Fareler, Böcekler, Yarasalar ve Sinekleri bulunduğunuz alanlardan uzaklaştırır.
● Çok yönlü ultrasonik  ve sonik bir cihazdır.
● Değişken ses dalgalarıyla zararlı ve istenmeyen haşereleri evinizden kolayca kovabilirsiniz.
● Yan yana monte edilen hoparlörler cihazın verimliliğini arttırmıştır.
● Sincap, yarasa, kemirgen hayvanlar, karınca, karafatma, örümcek, pire, kenelerle birlikte bütün sürüngen ve uçan haşerelere karşı etkilidir  Çalışma sistemi: Sonik/Ultrasonik:
Etkilediği zararlılar: Böcekler; örümcek, karafatma, karınca, sinek, sivrisinek ve diğer küçük uçan ve sürünen haşereler.

Durumunuz için hangi ürünün doğru olduğundan emin değil misiniz? Yardım etmek için buradayız! Sağ alt köşedeki sohbet düğmesi ile haşere kontrol uzmanlarımızdan biriyle sohbet edin veya 0850 390 12 21  numaralı telefondan bizi araya bilir bilgi alabilirsiniz.

Kovmatik  sitemizden  kuş ve haşere gelen son başarı öykülerimizden sadece birkaçı bulabilirsiniz. Bunlar, Chicago ofislerimizde çalışan tüm ürün önerileri veya kurulum soruları konusunda size yardımcı olacak aynı uzmanlar:

Tüm kovmatik , BİRD-X ve SWISSINNO ürünlerimizi online satış sitemiz olan www.e-cokucuz.com dan ücretsiz kargo hizmetimizle güvenle satın alabilirsiniz.

Grackles, bir işletmenin mağazasının yanı sıra binalarının ve otoparklarının en üst noktasında büyük bir sorun oluşturuyordu. Onlar mülk üzerinde toplanacak ve bu potansiyel müşterileri cesaretlendirecektir. Sahibi, geçmişte birçok farklı görsel caydırıcıyı denedi, ancak çarklar inatçı kuşlardır. Hiçbir şey yapmadan pencereleri üzerinde ışık yansıtan folyo ve sticker şahin tuzakları asılıydı.

  • BirdXPeller PRO - Version 2 cihazını tavsiye ettim; Biri otopark ve vitrin için, diğeri de binanın çatısı için. BirdXPeller PRO'nun 2. versiyonu özellikle Grackles'i hedefler ve kargalar ve karatavuklar gibi diğer kuşlar için de özelleştirilebilir. BirdXPeller PRO'ları ekstra uzun aralıklarla ve orta hacim seviyesinde kullanmanın iki haftası içinde, tasfiye halkı ortadan kayboldu ve depocı sonunda barış içinde kaldı! ”

Kullanılan ürün:

 “Bir ev sahibi, bekar kedilerin tek ailelerinin evlerinin çimlerini yırttığında sorun yaşıyordu. Geçmişte, onları etkilemeyen sentetik caydırıcı spreyler yaptılar. İki Yard Gard ünitesini satın aldıktan ve kurduktan sonra yerden üç metre uzakta, evin yakınında.

Evin soluna ve bir sağına bir birim yerleştirmeyi önerdim, her ikisi de ön bahçenin tamamını kapsayacak şekilde yaklaşık 45 derecelik bir açıyla birbirlerine doğru eğildi. Vahşi kediler artık mülklerinin etrafında gelmiyor ve çimleri güzelce iyileşiyor! Bazen işi bitirmek için birden fazla birim alır, ama kesinlikle buna değer. ”

Kullanılan ürün:

Açık havada güç kaynağı yok mu? Yeni Solar Yard Gard'ımıza göz atın!

 “Martılar, Siteler, yaşam alanları sanayi fabrikaları  ve bir alışveriş merkezinin çatısına zarar veriyordu, orada yuva yapıyorlardı ve her tarafa tehlikeli atık ve yiyecek artıkları bırakıyorlardı. Bu büyük ölçekli bir ticari uygulama olduğu için, tesis yöneticileri Kuş Ağı dışlama ağları ile birlikte kuş teli ve kuş şoklaması tercih edilebilir  Kuşlar parapet duvarlarına ve tabelalara indiğinde nazik ama endişe verici bir şok veren elektronik şok şeritleriyle, martılar hızla ilerlemeyi öğrendi. Netleştirme, yuvalanmayı önlemek için çatıdaki HVAC ünitelerinin etrafına gitti. Kuşlar bölgeyi terk etti ve çatıda yeni bir yuva yok. ”