E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ

Neden Kovmatik?

Kovmatik, Bird-X Türkiye yetkili satıcı, yetkili teknik servis ve yetkili kuş kontrol sistem kurulumcusudur. Swissinno Türkiye yetkili satıcısı da olan Kovmatik; uzun yıllardır Türkiye de profesyonel pest kontrol ürünlerinde siz değerli iş ortaklarımıza alternatif ürünlerle hizmet sunmaktadır, kategorilerinde dünyanın lider markaları ile ülkemiz ve komşu ülkelerde de pest kontrol ürünleri satışı, servis ve projelendirme de çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Elektronik kovucu cihazlar, doğal kovucular, sinek tutucular, hayvan kapanları, haşere ilaçları, pest kontrol ekipmanlar ve benzer ürün gamında 1500 çeşit ürün, uzman ekip desteği ve geniş satış ağı ile Türkiye ve komşu ülkelerde hizmet vermekteyiz. Ultrasonik, sonik, lazer, görsel ve doğal kovuculardan oluşan zengin ürün yelpazesiyle dünya markalarını sizlere sunmaktayız.

Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini ana hedef seçerek kaliteye verdiği önem, doğru bilgilendirme, hizmette süreklilik, zamanında teslim prensiplerinden taviz vermeden iş ortaklarımızla kurduğumuz güvenle hızla büyümekteyiz.

Kovmatik, Bird-X Türkiye resmi distribütörü olup; kuş kovucu, kuş filesi, kuş kondurmaz tel, fare kovucu, kedi köpek kovucu, domuz kovucu, haşere kovucu, sivrisinek kovucu gibi ürünlerle zararlı hayvan sorunlarına doğal ve kalıcı çözümler sunar. Ultrasonik, sonik, lazer ve görsel kovuculardan oluşan zengin ürün yelpazesi, havaalanlarından askeri tesislere, enerji santrallerinden stadyumlara, tatil köylerinden golf sahalarına, konutlardan işyerlerine, bağ ve bahçelerden seralara, fabrikalardan depolara, hastanelerden yemekhanelere kadar yüzlerce alanda kullanılmaktadır. Çözümlerimiz zararlı hayvanların taşıdıkları mikropların insanlara bulaşmasını engellediği gibi hiçbir kimyasal, zehirli ilaç içermemektedir. Sorunu çözerken doğanın dengesini korumaya yardımcı olmaktadır.

 Kovmatik Uzman teknik kadromuz ile; size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!