E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
GRANÜLLE HANGİ HAYVANLAR UZAKLAŞTIRILIR?

GRANÜLLE HANGİ HAYVANLAR UZAKLAŞTIRILIR?

 

Yılan İlacı

 

Yılanlar günümüzde tarla ve bahçe gibi alanlarda çok sık ortaya çıkabiliyor. Bu alanlarda hem insanları rahatsız ediyor hem de sebze ve meyve gibi yiyeceklere zarar veriyorlar. Bu yüzden de insanların yılanlar için çeşitli yöntemleri bulunuyor. Yılanları uzaklaştırmak için kullanılabilecek en önemli şeylerden bit tanesi de yılan ilacı olarak ön plana çıkıyor. Yılan ilacı adı verilen ürün ile tarla, bahçe ve arazilerde ortaya çıkan her türlü yılan kovulur. Tarla, arazi, çimen ve benzeri her yerde kullanıma uygun olan ilaçlar ile yılanlar kısa sürede uzaklaştırılır. Alana giren yılan, ilacın etkisi ile ortamdan kaçar ve bu sayede ilaç kullanarak yılan kovma işlemi oldukça iyi bir şekilde yapılır.

 

Yılan Kovma Granülü

 

Yılan kovma ilaçları arasında en fazla ön plana çıkan ürünlerin başında yılan granülü gelir. Granül yılanlara karşı etkili olan maddelerden yapılır. Sadece yılanlar değil köstebek ve benzeri hayvanlara karşı etkili olması sayesinde de kullanımı yaygındır. Granülün en önemli özelliklerinden bir tanesi de yılanları sadece kovmasıdır. Yani yılanlar bu ilaç yüzünden yaralanmaz ya da ölmez. Sadece ortamdan uzaklaşır. Yılan ilacı kullanımı bu ve benzeri sebeplerden dolayı oldukça fazladır. Genel olarak kullanımı haftada bir defa yapılır ve bu yeterli olur.

 

 

Yılan İlaçlarının İnsanlara Ya da Yiyeceklere Zararı Var Mı?

 

Yılanları kovmak için özel olarak geliştirilen ilaçlar için firmamızdan hizmet alınabilir. Sektörde faaliyetlerini çok uzun süredir devam ettiren firmamız, bu ürünlerin genel olarak meyve – sebze yetiştirilen yerlerde kullanılmasından dolayı yiyecekleri etkilememesini sağlıyor. Yani bizden satın alacağınız yılan ilacı ürünlerini her türlü bahçe ve tarlada kullanabilirsiniz. Aynı zamanda insanlara da zararı bulunmayan ilaç sayesinde yılan sorunu tamamen çözülür.