E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
MARTILAR NASIL UZAKLAŞTIRILIR?

MARTILAR NASIL UZAKLAŞTIRILIR?

Çatılarda Martı Sorunu

 

Kuş türlerinin birçoğu genel olarak sürekli bir alanda toplandığı zaman hem sorunlara hem de huzursuzluklara neden olur. Bunu önlemek için ise çeşitli yöntemler bulunur. Çatılarda martı sorunu kuşlar yüzünden ortaya çıkan problemlerden bir tanesidir. Binaların çatılarından özellikle sabahları martı toplanması sık karşılaşılan bir durumdur. Bu durum hem insanları rahatsız eder hem de müdahale edilmez ise sürekli devam eder. Martılar aynı zamanda çatıya dışkılarını bırakarak kirlilik meydana getirir. Bunu önlemek için martı ve kuş kovucu cihazlar ile sistemler kullanılabilir. Bu cihazlar martıların uzak durması için ışık veya ses yayarlar. Lazer, Sonik, ultrasonik ve benzeri birçok kuş savar cihaz ile çatılardaki martı sorunu kolay bir şekilde çözüme kavuşturulabilir.

 

Martı savar Cihazlar Ne Kadar Sürede Etkili Olur?

 

Çatılarda martı sorunu için en fazla kullanılan cihazlar martı savar veya genel adı ile kuş savar cihazlardır. Bu cihazlar ile hem martıları uzak tutar hem de yüksek bir maliyete sahip değildir. Aynı zamanda kolay bir şekilde kurulur ve kullanımı da bir hayli basittir. Cihaz ve sistem tarafından martıların hoşlanmadığı bir ses yayılır. Bu ses sayesinde de martılar çatıya yaklaşmaz. Böylece çatılarda meydana gelen martı sorunu hem hızlı hem de kolay bir şekilde çözülür.

 

Martı Kovmak İçin Bizi Tercih Edin!

 

Sektöre yıllarını vermiş bir firma olarak her türlü hayvan sorununa çözüm getiriyoruz. Başta kuş türleri olmak üzere haşere, kedi köpek ve benzeri hayvanları kovmak isteyenler için oldukça etkili çözümler ortaya koyarak ön plana çıkarız. Çatılarda martı sorunu için de sizlere sunmuş olduğumuz birbirinden farklı ürünleri inceleyebilir ve müşteri temsilcilerimizden destek alarak ihtiyacınıza en uygun modele hemen sahip olabilirsiniz.