E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
ÇATIYA KONAN MARTILARLA NASIL MÜCADELE EDİLİR?

ÇATIYA KONAN MARTILARLA NASIL MÜCADELE EDİLİR?

Çatılarda Martı Sorunu

 

Bazı şehirlerin en büyük sorunu kuş istilalarıdır. Çatılara doluşan kuşlar hem çevre temizliğini olumsuz etkiler, hem de bazen bazı zararlı mikropları (kuşlarla taşınan hastalıklar) taşıyabilirler. Bir de martı gibi yüksek ses ötüşüne sahip kuşlar çatılarda bulunarak ciddi gürültüye neden olabilir. Bazı insanlar evlerinde martı seslerinden dolayı rahat rahat uyuyamazlar. Çatılarda martı sorunu çok rahatsız edici boyutlara ulaşabilir.

 

Kuş Savar Sistemler

 

Kuşlardan kurtulmak için birçok farklı yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerin amacı; kuşları istenmeyen yerden uzaklaştırmaktır. Asla kuşlara zarar verilmeyen bu yöntemler oldukça olumlu sonuçlara ulaşabilmektedir. Ultrasonik kuş kovar sistemler, kuş fileleri, görsel kuş savarlar bunlardan bazıları. Ultrasonik sistemler sade kuşların duyabileceği yükseklikte ses dalgaları ile kuşların bu ses dalgalarının olduğu yerde kendilerini rahatsız hissedip o bölgeyi terk etmelerini sağlar. Bu sistemin sağlıklı çalışabilmesi kuş türlerinin hangisinin hangi desibelde sese duyarlılıkları olduğu doğru tespit edilmeli. Kuşların bazı bölgelere gelmesini engelleyen bir diğer sistem ise kuş fileleridir. Çatılarda martı sorunu sistemi de kullanırsa oldukça başarılı olabilir.

 

Firmamızın Ürünleri Nelerdir?

 

Çatılarda martı sorunu gibi durumlarda firmamızla çalışmanız kesin çözüme ulaşmanızı sağlar. Firmamız sorunun nerde ve de neden olduğunun tespitin ardından en doğru çözümü size sunar. Sizin onayınızın ardından bu sistem istene yere uygulanır ve kesin çözüm alınması için uygulama yapılır. Kuş filesi, görsel kuş savar, tüneme önleyici gibi sistemler asla kuşlara zarar vermeyecek şekilde kurulur. Bu yöntemler kuşlara zarar vermez ama kesin olarak sizleri kuşlardan kurtarır yöntemlerdir. İşin uzmanı elemanlarımız doğru kurulumu sağlar ve sizleri martı, güvercin, karga, haşere, fare, hama böceği, kemirgen, kene, sinek ve daha aklınıza gelebilecek sorunlardan tamamen kurtarır. Kuş ve haşere sorunlarınızda firmamızla iletime geçiniz.