E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KUŞ TELİ FAYDALI MIDIR?

KUŞ TELİ FAYDALI MIDIR?

Kuş Kondurmaz Tel

Güvercin, karga, martı, serçe, kumru ve benzeri kuşları kovmaya yarayan ürünlere kuş kondurmaz tel adı verilir. Kuş kondurmaz teller, kuşları kovmaya yarayan en pratik ve en güvenli yöntemdir de diyebiliriz. Pencere önlerinde, pervazlarda, çatı oluklarında ve buna benzer dar alanlarda kullanımı mümkündür. Montajı ve kurulumu çok basittir. Plastikten üretilmiş kuş kondurmaz teller, esnek plastiklerden üretildiği için uzun yıllar boyunca dayanıklılığını kaybetmez. Sıcak, soğuk, yağmur, kar, güneş gibi tüm hava şartlarına dayanıklı bir üründür.

 

Kuş Kondurmaz Teller Nerelerde Kullanılır?

Kuş kondurmaz tel, kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. Pencere önlerine sabitlenebilir. Okullarda, hastanelerde, otellerde ve benzeri olan birçok alanda kullanılabilir. Serçe, güvercin ve martı gibi kuşların kendilerine bir yuva aradıkları dönemde ev, iş yeri veya benzer bir yere tünemesi sonrasında ne yazık ki işler içinden çıkılmaz bir hale gelir. Pencere önleri, bacalar, çatı olukları gibi alanlara getirip bıraktıkları artıklar, dışkılar hem sağlık açısından risk oluşturur, hem de görüntü olarak kötü bir durum olur. Bu durumdan rahatsız olan kişilerin ses ile, çeşitli maketler ile ya da kuşların sevmediği kokular ile önlem alması maalesef geçici çözümlerdir. Kuşlar, aynı zamanda bir, kene, parazit ve virüs gibi insan sağlığını tehdit eden ve hastalık yapıcı durumlara sahiptir. Bu da insanlar için başlı başına bir tehlike ve büyük bir sorundur.

 

Kuş Kondurmaz Tel Satın Almak İçin Neler Yapılmalı?

Kuş kondurmaz tel satın alabilmek için iletişim bilgilerimizi kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri sektörde en kaliteli hizmeti veren firmalar arasındadır. Hem uygun fiyatlar hem de kaliteli ürünler kullanılarak üretilen kuş kondurmaz tellere sahip olmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.