E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Kuş Filesi Nerede Kullanılır?

Kuş Filesi Nerede Kullanılır?

Kuş Filesi

Kuş filesi aynı zamanda kuş önleme filesi olarak da adlandırılır. Kuş filesi, kuşların girilmesinin istenmediği alanlarda ya da kuşların zarar verebileceği durumların olabileceği alanlarda kullanılır. Kuş filelerinin kullanım alanları oldukça geniştir ve çok sayıda çeşidi bulunur. Kuşların ve benzeri canlıların insanların yaşadıkları alanlara girmesi sağlık açısından da büyük bir risk olabileceği için bu tarz engeller, riskten korunabilmek açısından en mantıklı yöntemlerdir.

 

Kuş Filesi Kullanım Alanları Nelerdir?

Kuş filesi kullanımı sayesinde evlerin balkonları, çatıları ve daha birçok alanda bir nevi güvenlik sağlanmış olur. Kuş filesinin en çok kullanıldığı alanlar; gıda depoları, lojistik firmaları ve merkezleri, uçak hangarları ve araç garajları, itfaiye garajları, depolama alanlarıdır. Yoğun olarak kullanıldığı alan ise yiyecek imalatı yapılan yerlerdir. Bu alanlarda ve daha birçok alanda kuş filesinin kullanması ile birlikte, bu bölgelere kuşların girmesi, yuva yapması ve ortama zarar vermesi engellenmiş olur.

 

Kuş Filelerinin Özellikleri Nelerdir?

Kuş filesi, sıcak veya soğuk, açık veya kapalı her ortama uyum sağlayan ve uzun yıllar boyunca hasar görmeyen dayanıklı bir yapıya sahiptir.  % 100 mukavemetli ipliklerden üretilir. Kopma gibi bir durumun olması ihtimali çok düşüktür. Kullanıldığı alana kuş, güvercin, martı ve benzer hiç bir kuş türünün girmesine imkân yoktur. Kuş filesinin gerilmesinin mümkün olmadığı alanlarda plastik kuş konmaz ve kuş kovucu tel seçenekleri de birer alternatiftir. Kuşların girmesini istemediğiniz alanlar için kuş önleme filesi kullanmaya karar verdikten sonra firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzun yıllardan beri sektörde en kaliteli hizmeti veren firmamız, ulaşmanız halinde gerekli tüm desteği sizlere sunar. Kaliteli bir hizmet ve uygun fiyatlar için firmamıza başvurmanız, vereceğiniz en doğru kararlar arasında yer alacaktır.

#ÇerközköydeKuşFileUygulama, #ÇorludaKuşFilesi, İstanbulda kuş filesi uygulayan firmalar, #Kırklarelindekuşfilesiuygulama, #Tekirdağdakuşfileuygulama yapan firmalar