E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
KARGA NASIL UZAKLAŞTIRILIR?

KARGA NASIL UZAKLAŞTIRILIR?

Karga Kovucu Cihazlar

 

Kuşlar, haşereler, kedi veya köpekler; doğada sık sık karşılaştığımız bazısı zararsız olan bu canlılar bazen farkında olmadan büyük zararlara neden olabilmektedir. Haşereler taşıdıkları mikroplarla insan sağlığını en çok tehdit eden gruplardandır. Kuşlar kedi ve köpekler daha zararsız canlılardır. Ama bazı yerlerde toplu bulunan kuşlar veya yuva yaptıkları yerin uygun olmaması gibi durumlarda kuşlar bazı zararlara sebep olabilirler.

 

Kargaların Sorun Oluşturduğu Yerler

 

Bazen bir hava alanında yoğun kuş istilası olur. Pilotların görüş mesafesini bu istila olumsuz etkiler ve uçak kazasına neden olabilir. Ayrıca belli bir hızda inen uçağa çarpan birçok kuş ise ölebilir. İki taraflı bir zarar söz konusudur.  Mezarlık veya bahçe gibi yerlere dadanan kargalar ağaçlardaki olmamış meyveleri kopartıp mahsullere zarar verebilir. Elektrik santrallerindeki kuş istilaları ise hem elektrik sistemine zarar verirken hem de kendileri için ciddi tehdide neden olabilecek kazaların çıkmasına sebep olabilir. Karga kovucu cihazlar, kuş önleyici cihazlar, haşere kovucular gibi ürünlerin kullanımı bu sorunlardan %100 kurtulmayı sağlar.

 

Firmamızın Karga Kovucu Ürünleri

 

Firmamızda günlük hayatta karşılaşılan ve kesin çözüm gerektiren canlı istilalarına karşı birçok çözüm mevcuttur. Karga kovucu cihazlar, kuş filesi, kuş kondurmaz raylar, lazerle kuş uzaklaştırma sistemleri, haşere kovucular gibi birçok sistem sorunları çözmeye yönelik birçok farklı modele sahibiz. Kuş fileleri karga kovucu cihazlar arasında sayılması mümkün mükemmel bir kuş önleyici sistemdir. Kuşların istenilen bir bölgeye girmesini engelleyen bu sistem doğru kurulduğu zaman %100 başarı sağlar. Kuş kondurmaz raylar verdiği hafif elektrik ile kuşların kondukları yerde bir sorun olduğunu anlayıp uzaklaşmalarını sağlar. Karga kovucu cihazlar görsel ve işlevsel cihazlar olarak birlikte kullanılırsa oluşan sinerji ile daha başarılı sonuç alınabilir.