E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
Karga Kovucu ürün ve Hizmetler  Nelerdir ?

Karga Kovucu ürün ve Hizmetler Nelerdir ?

Karga Kontrolü:karga kovucu cihazlar

Karga kovar ürünler ?  
Kargaları Binalardan, Garajlardan, Evlerden, Çiftliklerden ve Daha vb alanlardan  Nasıl Koruruz?


Kargaları nasıl Kovabilirim ?

Kargalar inatçı ve kindar kuşlar olup insanlara çok yakın yaşayabilirler. kargalar ortamlara çok sık uygum gösteren uzun ömürlü olup  moder tarımın en zararlı kuş cinslerinden biridir.  
Kargalar, park alanlarından tarım alanlarına, banliyö evlerine ve hatta kentsel alanlardaki binalara kadar her türlü özellik için bir sorundur. Karga sürüleri çok fazla gürültü yaratır, hastalıkları yayabilecek, etrafa çöp atabilen ve binalara ve çevre düzenlemelerine maddi zarara neden olabilecek dağınık dışkılar bırakır. Kargalar ayrıca, başta mısır, yer fıstığı, ayçiçeği, ceviz ve çeşitli meyveler olmak üzere ürünlere zarar veren başlıca tarım zararlılarıdır. Bazı durumlarda, yeni doğan kuzular veya keçiler gibi hayvanlara bayılırlar.
Kargaları tanımak için yardıma mı ihtiyacınız var?
Karga Kontrol Çözümleri
Kargaları caydırmak için yiyecek kaynaklarından kurtulun Kargaları caydırmak için iyi bir ilk adım potansiyel besin kaynaklarını yok etmektir. Çöp kutularını emniyete alın, kuş besleyicilerini çıkarın ve evcil hayvan gıda kaplarını içeri getirin. Bu taktik işe yaramazsa, karga sorununuzu kontrol altına almak için ek adımlar atmanız gerekebilir.
Doğru karga kontrol ürünleri ile karga probleminizi ilk kez iyi bir şekilde çözebilirsiniz. Bird Barrier'da, ticari bir bina ya da eviniz için olsun, durumunuz için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Ürün seçim tavsiyemiz ve kurulum videolarımızdan en üst düzey müşteri hizmetlerimize uzman desteği sunuyoruz.
Kargalar, iyi hatıralara ve araç kullanma becerisine sahip akıllı ve kararlı kuşlardır. Kargalar da düşmanlarının yüzlerini hatırlamak ve kin tutmak için bilinmektedir. Kargalardan gerçekten kurtulmak ve onları iyilikten uzak tutmak için, onları alt etmelisin. Karga kontrolüne en etkili yaklaşımlar:
StealthNet kuş filesi  gibi dışlama netlemesi
Bird-Shock veya Dura-Spike kuş teli http://www.kovmatik.com/urunler/kus-teli/kus-kovucu-sisler-kus-tuneme-engelleyici gibi çıkıntı caydırıcıları
Kuş kovucu cihazlar Ses, Görsel kuş kovucu ve kuş kovucu doğal kovucular Tat ve kokuyla karga kaşırma 

#Karga Kovucu