E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ
FARELERLE EN ETKİLİ ŞEKİLDE NASIL MÜCADELE EDİLİR?

FARELERLE EN ETKİLİ ŞEKİLDE NASIL MÜCADELE EDİLİR?

Fare kovucu yöntemler Kemirgen Kontrolü Yöntemi  fare kovucu etkili cihazlar

Kemirgenler - En sık fareler ve sıçanlar - en sorunlu zararlıların bazıdır. İnsanlar yaşam alanlarında yaşarlar. Bu hayvanlar, özellikle kentsel alanlarda yaşarlar .. Fare ve sıçanlar, akut işitme özelikli ultrason seslere duyarlı ve koku duyuları oldukça gelişmiş canlılardır. . Bird-X kemirgen kontrol ürünleri bilimsel araştırmaların sonucunda fareler ve sıçanlar oldukça  etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Fareler, sıçanlar, sincap benzer hayvanlarda nasıl kurtululabiliriz ?

Kemirgenler ultrason seslere  duyarlıdır ve genellikle yüksek frekanslı ses yayınlar kullanarak iletişim   Bu kemirgenlerle Bird-X ultrasonik ürünler kapalı alanlarda fareler ve sıçanlar yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmak  için en mükemmel yoldur.  Kemirgenler için Hem Transonik PRO ve Transonik Bugchaser en etkili çözümlerdir. Kemirgenleriçin bu cıhaz acık alanlarda  alanlar da etkili cihazlardır. (arka bahçelerinde, teraslar, bahçeler vs.) Yard Gard veya Güneş Enerji panelli  Yard Gard cihazları etkili mücadele yapılmaktadır.

Açık alanlar için kemirgen kontrolü için başka bir seçenek Doğanın Savunma Fare ve Sıçan Kovucu dur  Bu ürünler % 100 organik kovucu granülleri sinir bozucu kemirgen  caydırır ve uzalkalştırıcı etkisi bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Doğal granül;  evimizin, bodrum pencereleri, veranda ve bahçe ve benzer  birçok alanlarda etrafına serpiştirili.

Sincaplar da çeşitli sorunlar nelerdir ve nasıl mücadele edilir. Sincap sorunları, teller üzerinde çiğneme yalıtım koparma ve ahşap döşeme, dış cephe kaplaması ve pencere çerçeveleri kemiren içerir. Bu hayvanlar;  tavan veya duvar boşluklar alanlarlar bularak ve bu alanlarıda kendine yollar açarak yaşam alanlarımıza sızarlar.. Diğer tahriş edici sincap alışkanlıkları içeren gömme ve bahçeleri ve saksı bitkileri fındık kadar kazma, çim mobilya minderleri yok, bahçe meyve ve sebze nibbling, çiçek kazma ve meyve ağaçları ve bitkileri çalmak, tırmanma ve kuş evi talan.

Sincap alanlarımıza girdikten sonra çıkarmak çok zordur bu sebeple girişlerini engelemek gerekir bunun içinde  Yard Gard , Solar Yard Gard , Transonik PRO ve Doğanın Savunma Fare ve sıçan Kovucu etkili haşere kovucu sincap kovucu cihazlar  çözümlerdir. 

Transonik PRO, Yard Gard & Doğanın Savunma bilimsel çalışmalarda etkili kanıtlanmıştır: 
Doğanın Savunma Fare ve sıçan Etkinlik Çalışması

Fare (kemirgenler) ile ilişkili sağlık riskleri nelerdir; 

Farelerin saçtığı hastalık Kontrol ve Önleme  Yapılan bilimsel çalışmalara göre ;Dünya çapında, sıçanlar ve fareler 35 hastalık yaymaktadır.. Bu hastalıklar kemirgen dışkı, idrar, tükürük veya temas ya da kemirgen ısırıkları yoluyla kemirgenler, işlenmesi yoluyla, doğrudan doğruya insanlara bulaşmaktadır.. Kemirgenler tarafından taşınan hastalıklar da dolaylı olarak virüslü bir kemirgen üzerinde beslenen keneler, akarlar ya da pire yoluyla insanlara yayılabilir.

Kemirgenler taşır ve insanlara iletmek için bilinen hastalıkların birkaç şunlardır:fare kovucu cihazlar

 • Hantavirus Akciğer Sendromu
 • Lenfositik Chorio-menenjit (LCM)
 • salmonellosis
 • İnsan Granülositik Anaplasmosis
 • Lyme hastalığı
 • Rickettsialpox

Neden Fareler için İnsani Zararlıların Kontrolü kullanılsın mı?

insancıl haşere kontrolü kullanmıyor olumsuz ekosistemi etkileyen ya da gereksiz yere zararlı hayvanların zarar ederken, aileniz, ve senin evcil hayvan, güvenli kalmasını sağlar. tuzakları ya da zehirler gibi insanlık dışı yöntemler kullanarak diğer hayvanlar ve ailenizi tehlikeye sokabilir, ve hatta daha fazla karmaşa ve hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. ilk etapta uzak haşere hayvanlar tutarak kendinizi en zaman ve sorun kaydedebilirsiniz.

Bird-X Ürünlerinin Diğerlerinde  Farkı

Bird-X insancıl haşere kontrol işinde en eski kuş ve zararlılarla mücadele şirketlerinden biridir. 1964 yılından bu yana geliştirdiğimiz ve maksimum etkinlik ve müşteri memnuniyeti için ürünlerimizi geliştirilmiş. birçok marka cevap iddia ederken, birçok çalışma ve gerçekten işe ürünler geliştirmek için gerekli zaman ve uygulanan bilim almamış. Biz en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak için A + -rated müşteri desteği ile eşleştirilmiş ürünlerimiz ve teklif ürün garanti etkinliği arkasındayız.

İnsanca fare kontrol yöntemleri de dahil olmak üzere farelerin her türlü karşı eşit derecede etkili şunlardır:

 • Siyah Fareler     http://www.kovmatik.com/urunler/dogal-kovucular/bird-x-dogal-fare-sican-ve-kemirgen-kacirici-granul-1-250-gram
 • Kahverengi Fareler
 • Geyik Fareler
 • Fındık faresi
 • Tarla faresi
 • Cüce sıçan
 • Ev Fareler
 • Beyaz Ayaklı Fareler
 • Ahşap Fareler
 • Çok daha fazla - dünya çapında türler de dahil olmak üzere

Orjinal Metin  Kaynak :   https://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&u=http://www.bird-x.com/&prev=search

FARE KOVUCU ÜRÜNLER  REFERASLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN 

fare kovucu ürünler hakkında yorumlar